Byt 2 + kk, Strahovské nádvoří, Hradčany - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Strahovské nádvoří, Hradčany - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Strahovské nádvoří, Hradčany - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Strahovské nádvoří, Hradčany - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Strahovské nádvoří, Hradčany - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Strahovské nádvoří, Hradčany - Praha 1 | 6
Byt 2 + kk, Strahovské nádvoří, Hradčany - Praha 1 | 7
Byt 2 + kk, Strahovské nádvoří, Hradčany - Praha 1 | 8
Byt 2 + kk, Strahovské nádvoří, Hradčany - Praha 1 | 9
Byt 2 + kk, Strahovské nádvoří, Hradčany - Praha 1 | 10
Byt 2 + kk, Strahovské nádvoří, Hradčany - Praha 1 | 11

Byt 2 + kk

Interiér 62 m2

Praha 1, Hradčany, Strahovské nádvoří

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Bydlení s působivým geniem loci v domě z roku 1677, kde žilo mnoho významných osobností. Dům se 2 bytovými jednotkami a možností parkování stojí na jedinečném místě na Hradčanech, přímo u kostela sv. Rocha, v sousedství Strahovského kláštera a jen pár kroků od Pražského hradu.

Dispozici jednotky umístěné v přízemí tvoří obývací pokoj, kuchyně, ložnice, předsíň, koupelna (sprchový kout, umyvadlo), samostatná toaleta a technická místnost s přípojkou na pračku. Vstup do bytu je přes oplocenou předzahrádku.

Byt prošel před pár měsíci kompletní rekonstrukcí (včetně izolace či rozvodů elektra a plynu). Na podlahách je velkoformátová dlažba (v koupelně, na toaletě a v technické místnosti vyhřívaná), okna jsou dřevěná špaletová se zdobnými mřížemi. Kuchyňská linka má spotřebiče Whirlpool (varná deska indukční). Sanitární zařízení včetně zrcadel je značky Villeroy & Boch, baterie jsou podomítkové. Vybavení dále zahrnuje vestavěnou skříň v předsíni, zabezpečovací zařízení, videotelefon a přípravu na krb. Vytápění plynovým kotlem Junkers. Jihozápadně orientovanou předzahrádku s posezením stíní vzrostlá magnolie. K nemovitosti náleží 1 parkovací místo.

Dům, bývalá celnice, kde se vybíralo mýtné pro vjezd do Prahy, je součástí Strahovského nádvoří, jehož vstup tvoří barokní brána z roku 1742. V těsné blízkosti je mnoho významných historických památek (odsvěcený kostel sv. Rocha s galerií, Strahovský klášter nebo Strahovská knihovna) a vstup do Velké strahovské zahrady, na kterou navazují Petřínské sady. Okolí nabízí výběr z mnoha restaurací a kaváren. Rychlé spojení s centrem tramvajemi z blízké zastávky, cesta k Národnímu divadlu trvá 14 minut, 6-7 minut je to ke stanici metra linky A Hradčanská nebo Malostranská.

Interiér 62,5 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 62 m2
Parkování 1 parkovací místo
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31797

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.