Byt 5 + 1, V Kolkovně, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 5 + 1, V Kolkovně, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 5 + 1, V Kolkovně, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 5 + 1, V Kolkovně, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 5 + 1, V Kolkovně, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 5 + 1, V Kolkovně, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 5 + 1, V Kolkovně, Staré Město - Praha 1 | 7
Byt 5 + 1, V Kolkovně, Staré Město - Praha 1 | 8
Byt 5 + 1, V Kolkovně, Staré Město - Praha 1 | 9
Byt 5 + 1, V Kolkovně, Staré Město - Praha 1 | 10
Byt 5 + 1, V Kolkovně, Staré Město - Praha 1 | 11
Byt 5 + 1, V Kolkovně, Staré Město - Praha 1 | 12
Byt 5 + 1, V Kolkovně, Staré Město - Praha 1 | 13
Byt 5 + 1, V Kolkovně, Staré Město - Praha 1 | 14

Byt 5 + 1

Interiér 204 m2, balkon 4 m2

Praha 1, Staré Město, V Kolkovně

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Stylový klimatizovaný byt s vysokými stropy, velkými pokoji a 2 balkony a výhledem na kostel Sv. Ducha, pomník Franze Kafky a Španělskou synagogu je umístěn ve 2. podlaží kompletně zrekonstruované secesní budovy s výtahem. Jedinečná lokalita v blízkosti prestižní Pařížské ulice, nábřeží Vltavy a mnoha historických památek.

Velkoryse pojatý interiér tvoří prostorný obývací pokoj s arkýřem, kuchyně s jídelnou a vstupem na balkon, hlavní ložnice s balkonem, en-suite koupelnou (masážní vana, sprchový kout) a velkou vybavenou šatnou (využitelnou též jako pokoj, např. pracovnu), další 2 ložnice, hlavní koupelna (vana, sprchový kout), centrální hala, technická místnost, samostatná toaleta, hala a vstupní chodba.

Byt je po nákladné rekonstrukci. Dominantním prvkem interiéru je podsvícená onyxová deska, k příjemné atmosféře přispívá krb. Okna jsou dřevěná špaletová (repliky původních), dveře kazetové, jednokřídlé i dvoukřídlé. Na podlahách jsou parkety a celoplošné koberce. Koupelny zdobí mramorové a kamenné obklady, tepelný komfort zde zajišťuje podlahové topení. Baterie jsou značky Hansgrohe. Osvětlení má programovatelné barevné variace na dálkové ovládání, lze ovládat centrálním vypínačem. Kuchyně je vybavena spotřebiči Miele a De Dietrich. Bezpečí zajišťuje trezor, alarm, bezpečnostní vstupní dveře a kamerový systém. Vytápění plynovým kotlem. K bytu přísluší sklep. V domě byly zachovány a zrenovovány původní architektonické prvky včetně bohatě zdobené fasády. Nemovitost je nabízena včetně kvalitního interiérového zařízení, a je tak připravena k okamžitému nastěhování.

Dům z přelomu 19. a 20. století stojí přímo naproti Španělské synagoze a kostelu sv. Ducha, pár kroků od Pařížské ulice a Staroměstského náměstí. Lokalita poskytuje komfort služeb na vysoké úrovni, množství vyhlášených restaurací, značkových butiků, kvalitních lahůdkářství i možnosti kulturního vyžití. Zastávka tramvaje je vzdálena 4 minuty chůze, v pěším dosahu je i stanice metra linky A Staroměstská. Procházkou přes most lze dojít do rozlehlých Letenských sadů.

Interiér 204,4 m2, balkóny 2 a 2 m2, sklep.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 208 m2
Balkon 4 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31815

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.