Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 1
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 2
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 3
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 4
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 5
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 6
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 7
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 8
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 9
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 10
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 11
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 12
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 13
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 14
EXKLUZIVNĚ

Byt 5 + kk

Interiér 448 m2, terasa 418 m2

Praha 4, Krč, Milevská

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Východní penthouse

Na samotném vrcholu východní věže mrakodrapu V TOWER, Prague, nejvyšší rezidenční budovy v Praze, se rozkládá velkolepý penthouse, vybavený prvotřídními přírodními materiály a těmi nejpokročilejšími technologiemi.

Třípodlažní penthouse o celkové rozloze 866,2 m2 nabízí nebývale vzdušnou, chytře řešenou dispozici, která logicky odděluje klidovou a denní zónu. Ve 29. podlaží se nachází vstupní hala s privátním výtahem, který prakticky protíná všechna tři patra, hostinská ložnice s en-suite koupelnou a šatnou, schodišťová hala, šatna a terasa. O poschodí výše je více než 100metrový obytný prostor s otevřenou kuchyní a jídelnou. V patře se dále nachází 3 ložnice s en-suite koupelnami, 2 šatny, komora, samostatná toaleta a hala se schodištěm i výtahem vedoucím na střešní terasu o ploše přes 280 m2, které dominuje nerezový bazén.

Pocit naprosté volnosti a dokonalého soukromí umocňuje nejen poloha 266 metrů nad mořem, ale i mezibytové stěny pohlcující zvuk a špičková protihluková opatření ve fasádě. Čistý vzduch a příjemné klima zajišťuje systém výměny vzduchu a nejmodernější, přírodou inspirované chlazení. Velkoformátová okna poskytují velkorysý přísun denního světla a panoramatické výhledy na stověžatou metropoli. Díky unikátní konstrukci budovy má navíc každý pokoj přístup na balkon či terasu.

V TOWER, Prague nabízí život v maximálním pohodlí, v duchu luxusních mrakodrapů Manhattanu či Londýna. Rezidentům je tak dispozici široká škála služeb na vysoké úrovni, včetně nonstop recepce a technické správy, concierge servisu, spa a wellness zóny, tělocvičny, privátního kina s audiosystémem DOLBY Atmos a mnoho dalšího. K penthousu přísluší 4 parkovací místa v soukromé garáži, kde lze zaparkovat i nadstandardně velká vozidla a 1 dobíjecí stanice pro elektromobily. Budova byla navržena a realizována týmem odborníků z celého světa za použití prvotřídních materiálů a důmyslných technologií. Vznikla tak architektonická dominanta ve tvaru V, která obohatila pražské panorama.

Podlahová plocha dle OZ 448,1 m2, terasy 418,1 m2.

Pro více informací navštivte webové stránky V TOWER, Prague Penthouse.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 866 m2
Terasa 418 m2
Parkování Garáž pro 4 vozy
Sklep Ano
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31817
Informace o projektu V TOWER, Prague Penthouse
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.