Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 1
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 2
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 3
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 4
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 5
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 6
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 7
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 8
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 9
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 10
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 11
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 12
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 13
Byt 5 + kk, Milevská, Krč - Praha 4 | 14

Byt 5 + kk

Interiér 448 m2, terasa 418 m2

Praha 4, Krč, Milevská

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Východní penthouse

Na samotném vrcholu východní věže mrakodrapu V TOWER, Prague, nejvyšší rezidenční budovy v Praze, se rozkládá velkolepý penthouse, vybavený prvotřídními přírodními materiály, prémiovým zařízením italské značky Molteni a těmi nejpokročilejšími technologiemi.

Třípodlažní penthouse o celkové rozloze 866,2 m2 nabízí nebývale vzdušnou, chytře řešenou dispozici, která logicky odděluje klidovou a denní zónu. Ve 29. podlaží se nachází vstupní hala s privátním výtahem, který prakticky protíná všechna tři patra, hostinská ložnice s en-suite koupelnou a šatnou, schodišťová hala, šatna a terasa. O poschodí výše je více než 100metrový obytný prostor s otevřenou kuchyní a jídelnou. V patře se dále nachází 3 ložnice s en-suite koupelnami, 2 šatny, komora, samostatná toaleta a hala se schodištěm i výtahem vedoucím na střešní terasu o ploše přes 280 m2, které dominuje nerezový bazén.

Pocit naprosté volnosti a dokonalého soukromí umocňuje nejen poloha 266 metrů nad mořem, ale i mezibytové stěny pohlcující zvuk a špičková protihluková opatření ve fasádě. Čistý vzduch a příjemné klima zajišťuje systém výměny vzduchu a nejmodernější, přírodou inspirované chlazení. Velkoformátová okna poskytují velkorysý přísun denního světla a panoramatické výhledy na stověžatou metropoli. Díky unikátní konstrukci budovy má navíc každý pokoj přístup na balkon či terasu. Pro pohodlí je připraveno kompletní zařízení tradiční italské značky Molteni, která už od r. 1934 vyrábí produkty promyšlené do posledního detailu.

V TOWER, Prague nabízí život v maximálním pohodlí, v duchu luxusních mrakodrapů Manhattanu či Londýna. Rezidentům je tak dispozici široká škála služeb na vysoké úrovni, včetně nonstop recepce a technické správy, concierge servisu, spa a wellness zóny, tělocvičny, privátního kina s audiosystémem DOLBY Atmos a mnoho dalšího. K penthousu přísluší 4 parkovací místa v soukromé garáži, kde lze zaparkovat i nadstandardně velká vozidla a 1 dobíjecí stanice pro elektromobily. Budova byla navržena a realizována týmem odborníků z celého světa za použití prvotřídních materiálů a důmyslných technologií. Vznikla tak architektonická dominanta ve tvaru V, která obohatila pražské panorama.

Podlahová plocha dle OZ 448,1 m2, terasy 418,1 m2.

Pro více informací navštivte webové stránky www.vtowerpenthouse.com.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 866 m2
Terasa 418 m2
Parkování Garáž pro 4 vozy
Sklep Ano
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31817
Informace o projektu V TOWER, Prague Penthouse
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.