Byt 2 + kk, Novobohdalecká, Michle - Praha 10 | 1
Byt 2 + kk, Novobohdalecká, Michle - Praha 10 | 2
Byt 2 + kk, Novobohdalecká, Michle - Praha 10 | 3
Byt 2 + kk, Novobohdalecká, Michle - Praha 10 | 4
Byt 2 + kk, Novobohdalecká, Michle - Praha 10 | 5
Byt 2 + kk, Novobohdalecká, Michle - Praha 10 | 6
Byt 2 + kk, Novobohdalecká, Michle - Praha 10 | 7
Byt 2 + kk, Novobohdalecká, Michle - Praha 10 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 40 m2, balkon 7 m2

Praha 10, Michle, Novobohdalecká

Světlý byt s velkým balkónem a výhledem na panorama města, které zvlášť vynikne při západu slunce, je umístěn v 6. podlaží dobře udržovaného bytového domu. Lokalita na rozhraní Michle a Vršovic v sousedství zalesněného vrchu Bohdalec nabízí především blízkost sportovního vyžití a rychlý výjezd z Prahy.

Interiér tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna (rohová vana, umyvadlo, WC, otopný žebřík), šatna a předsíň. Z obou obytných místností je přístup na západně orientovaný balkón.

Dům je z roku 2005. Podlahy jsou laminátové a s dlažbou, okna jsou plastová s vnitřními žaluziemi.

Bytový komplex je umístěn v jednosměrné ulici sloužící převážně rezidentům. Občanská vybavenost je v rychlé dojezdové vzdálenosti: obchodně-zábavní centrum, mateřská a základní škola, restaurace, lékaři nebo banky. Blízké okolí poskytuje široký výběr sportovních aktivit, je zde fotbalový, lehkoatletický, zimní i plavecký stadion. Dopravní spojení zajišťuje autobus z nedaleké zastávky, spoje jezdí pár minut ke všem linkám metra (ke stanicím Želivského, Náměstí Míru, Roztyly nebo Florenc). Cesty autem po Praze i mimo ni usnadňuje nedaleký nájezd na Jižní a Spořilovskou spojku.

Interiér 40,42 m2, balkón 6,9 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 47 m2
Balkon 7 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31886

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.