Byt 2 + kk, Kazanská, Podunajské Biskupice - Bratislava II | 1
Byt 2 + kk, Kazanská, Podunajské Biskupice - Bratislava II | 2
Byt 2 + kk, Kazanská, Podunajské Biskupice - Bratislava II | 3
Byt 2 + kk, Kazanská, Podunajské Biskupice - Bratislava II | 4
Byt 2 + kk, Kazanská, Podunajské Biskupice - Bratislava II | 5
Byt 2 + kk, Kazanská, Podunajské Biskupice - Bratislava II | 6
Byt 2 + kk, Kazanská, Podunajské Biskupice - Bratislava II | 7
Byt 2 + kk, Kazanská, Podunajské Biskupice - Bratislava II | 8
Byt 2 + kk, Kazanská, Podunajské Biskupice - Bratislava II | 9

Byt 2 + kk

Interiér 45 m2

Bratislava II, Podunajské Biskupice, Kazanská

3 379 800 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Útulný byt 2+kk s francouzským oknem situovaný ve 2. nadzemním podlaží je součástí moderního polyfunkčního bytového domu s výtahem. Interiér je příjemně slunný díky své orientaci na jih a jihozápad.

Dispozice bytu je tvořena vstupní chodbou, prostorným obývacím pokojem s kuchyní, ložnicí a koupelnou. Vybavení bytu zahrnuje vestavěné úložné prostory (rolldoor, komoda a věšáková sestava), plně zařízenou kuchyň, elektrický krb, plovoucí podlahy a klimatizaci. Velké francouzské okno v obývacím pokoji zajišťuje velké množství denního světla.

Celý areál bytového domu, přístupný ze tří ulic, je oplocený a zabezpečený kamerovým systémem. Podzemní garážové stání umožňuje pohodlný přesun z auta do bytu po schodišti nebo výtahem přímo ze suterénu bytového domu.

Byt se nachází v oblíbené lokalitě Podunajské Biskupice, v okolí domu je kompletní občanská vybavenost včetně škol, dětských hřišť, nákupních center, bank, zdravotnických zařízení, kaváren, restaurací a barů. Lokalita také nabízí několik možnosti sportovního vyžití na hrázi a v nedalekém parku či plovárně. Výborná dostupnost ve všech směrech, včetně historického centra Bratislavy, díky rychlému napojení na bratislavský silniční okruh.

Interiér 44,72 m2.

Prodejní cena 3 379 800 Kč / 131 000 €
Celková plocha 45 m2
Parkování 1 garážové parkovací stání
Sklep Ne
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31928

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.