Byt 2 + kk, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 2 + kk, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 2 + kk, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 2 + kk, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 2 + kk, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 2 + kk, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 2 + kk, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 45 m2

Praha 2, Vinohrady, Šafaříkova

Západně orientovaný útulný byt leží ve 4. podlaží cihlového domu s výtahem, umístěného v boční upravené ulici oblíbené čtvrti Vinohrady, jen pár kroků od zastávky tramvaje a v blízkosti parku Grébovka.

Dispozici tvoří světlý obývací pokoj s kuchyní, ložnice, koupelna se sprchou a WC, předsíň a komora. Pokoje mají výhled do ulice lemované stromy.

Na podlahách jsou parkety a dlažba, okna jsou plastová. Vybavení dále zahrnuje základní kuchyňskou linku či domovní videotelefon.

Vynikající lokalita
nabízí vše potřebné pro příjemné městské bydlení: tramvajovou zastávku 2 minuty chůze, stanici metra linky C (I. P. Pavlova) i A (Náměstí Míru) také v docházkové vzdálenosti stejně jako veškeré služby – kvalitní restaurace, kavárny, bankomaty, lékárny, poštu nebo nákupy na farmářském trhu, v malých obchodech i supermarketu. Možnost procházek či sportu poskytují blízké parky Grébovka a Folimanka, kulturní vyžití pak například Vinohradské divadlo. Cesty autem usnadňuje nedaleký nájezd na magistrálu.

Interiér 44,93 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 45 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB E
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32118
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.