Byt 3 + kk, Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 3 + kk, Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 3 + kk, Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 3 + kk, Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 3 + kk, Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 3 + kk, Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 3 + kk, Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 3 + kk, Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 3 + kk, Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 9
Byt 3 + kk, Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 10
Byt 3 + kk, Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 11
Byt 3 + kk, Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 12
Byt 3 + kk, Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 13

Byt 3 + kk

Interiér 110 m2, balkon 1 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Palisády

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Velkoryse pojatý třípokojový byt, designově zařízený ve stylu art deco se zachovanými historickými prvky se nachází v tichém prostředí na Palisádach.

Dispozici bytu v 1. poschodí (ne v přízemí) začíná vstupní halou, na kterou plynule navazuje obývací pokoj s prosvětleným arkýřem do zahrady. Po levé straně chodby najdeme jednu menší ložnici se vstupem na balkon a hlavní ložnici, která má výhled na 2 světové strany. Po pravé straně chodby se zabudovanou klimatizací je umístěna skleněná stěna, která za dveřmi ukrývá šatník a technickou místnost s botníkem. U chodby je k dispozici též hostinská toaleta s umyvadlem. Na konci chodby se nachází kuchyně spojená s jídelnou, přes kterou se dá dvojkřídlými dveřmi dostat do prosluněné koupelny s walk-in sprchovým koutem, solitérní vanou, skříňkou s designovým umyvadlem, bidetem a toaletou.

Interiér vznikl podle návrh architekta. V celém bytě byly použity kvalitní dřevěné parkety, kazetové dveře, hedvábné tapety, ozdobné štukové stěny, na stropech byly zrestaurovány původní dobové štuky. Součástí vybavení jsou ručně tkané hedvábné koberce, originální designová svítidla a doplňky. Hlavní ložnici dominuje čalouněná postel, podél celé jedné stěny jsou úložné prostory. V obývacím pokoji je pohodlná sametová sedací souprava, v kuchyni elegantní kuchyňská linka ve výrazné modro-zlaté barevné kombinaci, se zabudovanými spotřebiči a oválným jídelním stolem. Sanitární zařízení je od značek Cielo, Fantiti, Azzura, pod velkoplošnou dlažbou je podlahové vytápění. 20bodové bezpečností vstupní dveře s hloubkou 10 cm poskytují pocit bezpečí i náročnému klientovi. Pod bytem se nachází prostorný cihlový sklep. K bytu je možné pronajmout parkovací stání v garáži.

Byt se nachází v kompletně zrekonstruovaném cihlovém domě postaveném v r. 1946. Žádaná lokalita Palisád v bezprostřední blízkosti Bratislavského hradu nabízí tiché a klidné prostředí (okolo domu se rozprostírá udržovaná zahrada) a zároveň vynikající dopravní dostupnost a blízkost obchodů. Na ulici najdeme zastávky MHD, kavárny a další služby. Centrum města je vzdáleno pár kroků.

Interiér 110 m2, balkon 1 m2, sklep 23 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 111 m2
Balkon 1 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32267

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.