Byt 4 + kk, U Hájenky, Lipno nad Vltavou - Český Krumlov | 1
Byt 4 + kk, U Hájenky, Lipno nad Vltavou - Český Krumlov | 2
Byt 4 + kk, U Hájenky, Lipno nad Vltavou - Český Krumlov | 3
Byt 4 + kk, U Hájenky, Lipno nad Vltavou - Český Krumlov | 4
Byt 4 + kk, U Hájenky, Lipno nad Vltavou - Český Krumlov | 5
Byt 4 + kk, U Hájenky, Lipno nad Vltavou - Český Krumlov | 6
INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST u sjezdovky

Byt 4 + kk

Interiér 130 m2, terasa 16 m2

Český Krumlov, Lipno nad Vltavou, U Hájenky

7 960 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Dvoupodlažní apartmán s terasou, zahradou a parkovacím místem bude tvořit polovinu špičkově zpracovaného a energeticky úsporného domu zasazeného do krásné šumavské krajiny. Soubor 15 domů U Hájenky právě vzniká ve vyhledávané lokalitě Lipna nad Vltavou, v pěším dosahu přehrady, lesa i bohaté občanské vybavenosti. Atraktivnost projektu navíc podtrhuje plánovaná výstavba sjezdovky, která vznikne pouhých 100 m od pozemku. Předpokládaný termín dokončení 4Q 2019.

Přízemí apartmánu tvoří velký obytný prostor s kuchyní se vstupem na terasu, zádveří, koupelna (se sprchou a WC) a sklad sportovních nebo zahradních potřeb přístupný zvenčí. V patře jsou 3 ložnice a velká koupelna (se sprchou, vanou a WC). K dispozici je dále půda, o kterou může být při zbudování schodiště rozšířena obytná plocha, případně ji lze využít jako úložný prostor. K bytu patří zahrada a jedno venkovní parkovací stání.

Díky architektuře a použitým materiálům respektujícím šumavské tradice stavba zapadá do okolní krajiny. Jednotky budou k prodeji v dokončeném stavu, který zahrnuje konstrukci i pro pasivní standard, použity budou ekologické stavební systémy a unikátní dřevovláknité izolace rakouské značky STEICO. Součástí základního provedení je kvalitní vzduchotechnika, vytápění a chlazení, obklady a dlažby Marazzi, dřevěná okna s izolačním trojsklem, veškerá sanita; v nadstandardní variantě bude navíc rekuperace vzduchu, krbová vložka, předokenní žaluzie a fotovoltaické panely. Specialitou je možnost zabudování hypoxické terapie simulující vysokohorské prostředí přímo v ložnici. Vlastníci objektů mají možnost využít služeb správce (například sekání trávy, úklid, odklízení sněhu, ale i úkony související s případným pronájmem).

Projekt je umístěn v obci ležící na levém břehu lipenské přehrady v blízkosti sjezdovek a železnice. Velmi atraktivní lokalita nabízí vyžití v každém ročním období, což činí z apartmánů U Hájenky i vhodnou investiční příležitost. Přímo v obci je několik restaurací, obchodů, samoobsluha, pošta, tenisové kurty, přístaviště, pláž nebo dětská herna. Vede tudy naučná stezka a množství turistických i cyklistických tras. V blízkosti jsou lyžařské areály, aquaparky, golfová hřiště nebo Stezka korunami stromů. Cesta z Prahy trvá cca 2,5 hodiny, blízko to je do Českého Krumlova, ale též Rakouska a Německa.

Podlahová plocha 130,5 m2, terasa 16,3 m2, pozemek 416,55m2.

Pro kompletní seznam jednotek navštivte webové stránky projektu U Hájenky.

Prodejní cena 7 960 000 Kč / 307 930 €
Celková plocha 146 m2
Terasa 16 m2
Parkování 1 parkovací stání
Sklep Ne
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32269
Informace o projektu U Hájenky
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.