Byt 4 + kk, Strašnice - Praha 10 | 1
Byt 4 + kk, Strašnice - Praha 10 | 2
Byt 4 + kk, Strašnice - Praha 10 | 3
Byt 4 + kk, Strašnice - Praha 10 | 4

Byt 4 + kk

Interiér 157 m2, terasa 81 m2

Praha 10, Strašnice

Rodinný byt s osmdesátimetrovou jižní terasou a garážovým stáním je umístěn ve 4. podlaží komorního rezidenčního projektu, který právě vzniká v sousedství prvorepublikové vilové čtvrti na rozhraní Žižkova, Strašnic a Malešic. Plánovaný termín kolaudace záři 2019.

Prostorné dispozici dominuje velký jihovýchodní obytný prostor s kuchyní, jídelnou a slunnou terasou. Dále jsou zde 2 ložnice také s přístupem na terasu, 3. ložnice s vlastní šatnou a koupelnou (vana, sprchový kout, dvojumyvadlo, WC), 2. koupelna (vana, sprchový kout, dvojumyvadlo, WC), 2. šatna, samostatná toaleta, velká vstupní hala a komora s přípojkou na pračku a sušičku.

Byt bude dokončen ve vysokém standardu, do kterého patří mj. dřevěná eurookna s izolačními trojskly, dřevěné třívrstvé podlahy dub country (lehce kartáčovaný povrch s matným lakem), keramická dlažba Graniti Fiandre, bezfalcové interiérové dveře Dextüra a vstupní bezpečnostní dveře (tř. 3), rekuperační jednotka zn. Atrea s možností nastavení pomocí webového rozhraní, designové vypínače a zásuvky Legrand, TV a datová zásuvka ve všech obytných místnostech a videotelefon. Bude zde příprava na klimatizaci, na venkovní, elektricky ovládané žaluzie, markýzu s el. pohonem a na inteligentní systém domácnosti (na ovládání žaluzií a vytápění). Zdrojem tepla a teplé vody plynový kotel a tepelné čerpadlo. Kupní cena zahrnuje garážové stání a sklep. Stavba je z kvalitních materiálů, vnitřní příčky zděné, mezibytové stěny vyzdívané s akustickou a tepelnou izolací, konstrukční systém masivní zděný z ekologických vápenopískových bloků. Vstup do domu a vjezd do garáže bude na čip. Obyvatelé budou mít přístup na privátní zahradu s unikátním, více než stoletým cedrem.

Autobusové linky jezdí 2 minuty ke stanici metra Želivského nebo 15 minut do centra k přestupní stanici linek metra B a C Florenc. V okolí je kompletní občanská vybavenost: obchody včetně supermarketu, školy (několik mateřských škol, základní, střední i gymnázium), poliklinika, lékárna a široký výběr sportovišť (například tenisové kurty, squash, bedminton, bowling, dětská hřiště). Bydlení zpříjemňuje množství zeleně, blízko je do revitalizovaného Malešického parku, Malešického lesa protkaného pěšími i cyklistickými stezkami nebo parku Židovské pece.

Užitná plocha 156,3 m2, terasa 81,46 m2.

Byt je nabizen formou prodeje obchodního podílu ve společnosti, na transakci se tak nevztahuje daň z nabytí nemovitosti.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 238 m2
Terasa 81 m2
Parkování Garážové stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32608
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.