Byt 3 + kk, Nové Město - Praha 2 | 1
Byt 3 + kk, Nové Město - Praha 2 | 2
Byt 3 + kk, Nové Město - Praha 2 | 3
Byt 3 + kk, Nové Město - Praha 2 | 4
Byt 3 + kk, Nové Město - Praha 2 | 5
Byt 3 + kk, Nové Město - Praha 2 | 6
Byt 3 + kk, Nové Město - Praha 2 | 7

Byt 3 + kk

Interiér 128 m2, balkon 1 m2

Praha 2, Nové Město

Právě připravovaný byt je umístěn v 5. podlaží zrekonstruovaného domu z přelomu minulého století s novobarokní fasádou stojícího na pomezí Prahy 1 a Prahy 2. Lokalita širšího centra se rozkládá nedaleko Rašínova nábřeží, Tančícího domu a Palackého náměstí.

Možné dispoziční řešení je obývací pokoj s kuchyní a západně orientovaným balkonem, 2 ložnice, velká vstupní hala, šatna, koupelna, samostatná toaleta a technická místnost.

Byt je nabízen ve stavu shell & core, budoucí majitelé si tak mohou zvolit materiály a zařízení dle vlastního vkusu. Vybavení zahrnuje vstupní dvoukřídlé dveře a dřevěná okna. Dům od architekta Antonína Součka je po kompletní rekonstrukci (včetně výměny všech rozvodů inženýrských sítí, vestavby nového moderního výtahu a nástavby 6. a 7. podlaží). Kupní cena zahrnuje sklep.

Dům stojí v jednosměrné ulici souběžné s Rašínovým nábřežím. V pěším dosahu je stanice metra i zastávky tramvají a autobusů. V blízkosti je supermarket, mnoho restaurací a kaváren, poliklinika, mateřská a základní škola, obchodní akademie, gymnázium nebo dům dětí a mládeže. Možnost relaxace v zeleni poskytuje trio ostrovů: Slovanský, Střelecký a Dětský.

Podlahová plocha 128 m2, balkon 1 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 129 m2
Balkon 1 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB E
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32694

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.