Byt 4 + kk, Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 4 + kk, Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 4 + kk, Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 4 + kk, Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 4 + kk, Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 4 + kk, Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 4 + kk, Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 4 + kk, Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 4 + kk, Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 9
Byt 4 + kk, Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 10

Byt 4 + kk

Interiér 150 m2, terasa 23 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Dunajská

12 766 949 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Klimatizovaný čtyřpokojový byt s balkonem přístupným z obývacího pokoje, s výhledem do tichého zeleného dvoru, všemi ložnicemi se vstupem na terasu orientovanou na park u Dunajské ulice a s parkováním je umístěn v novostavbě přímo v centru Bratislavy.

Byt se nachází ve 4. podlaží polyfunkčního domu Inner City Residence s výtahem. Dispozičně je rozdělen na prostornou vstupní chodbu s velkou vestavěnou šatní skříní, rozlehlý obývací pokoj spojený s plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnici s walk-in šatnou a en-suite koupelnou (vana, sprchový kout), samostatnou toaletu, další 2 ložnice a 2. koupelnu (sprchový kout, WC).

Součástí vybavení je klimatizace. Osvětlení, vytápění a chlazení jsou ovládané prostřednictvím dotykového LCD panelu. O bezpečnost se stará alarm, videovrátný a bezpečnostní protipožární dveře. K bytu je možné přikoupit parkovací místo v podzemní garáži.

Inner City Rersidence je polyfunkční bytový dům vyhlášený mezinárodní porotou za držitele prestižního ocenění CENA ARCH 2010. Rezidentům objektu je k dispozici dětské hřiště na nádvoří se zelení. Lokalita u Dunajské ulice nabízí snadnou dopravní dostupnost, nachází se pouhých 5 minut chůze do historického centra města stejně jako do obchodního centra Eurovea. V bezprostředním okolí je výborná občanská vybavenost: supermarkety, banky, mateřské, základní a střední školy, veřejný park Medická zahrada, dětské hřiště na Jakubově náměstí, divadla, restaurace, kavárny i zastávky MHD.

Interiér 150 m2, balkón + terasa 23 m2.

Cena 494 843 eur bez DPH, 593 812 eur s DPH

Prodejní cena 12 766 949 Kč / 494 843 €
Celková plocha 173 m2
Terasa 23 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32861

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.