Byt 1 + kk, Libocká, Liboc - Praha 6 | 1
Byt 1 + kk, Libocká, Liboc - Praha 6 | 2
Byt 1 + kk, Libocká, Liboc - Praha 6 | 3
Byt 1 + kk, Libocká, Liboc - Praha 6 | 4
Byt 1 + kk, Libocká, Liboc - Praha 6 | 5
Byt 1 + kk, Libocká, Liboc - Praha 6 | 6
Byt 1 + kk, Libocká, Liboc - Praha 6 | 7
Byt 1 + kk, Libocká, Liboc - Praha 6 | 8
HRUBÁ STAVBA DOKONČENA

Byt č.1.3/ 1.NP 1+kk

Interiér 59 m2, terasa 5 m2, zahrada 9 m2

Praha 6, Liboc, Libocká

Zahradní byt s jižně orientovanou terasou bude součástí právě vznikající Rezidence U Hvězdy. Svým obyvatelům poskytneprivátní zahradu sousedící s Oborou Hvězda a příjemné bydlení díky moderním technologiím i použití kvalitních materiálů. A to v lokalitě s množstvím zeleně, bohatým výběrem služeb a rychlým spojením do centra i na letiště. Předpokládaný termín dokončení 1Q/2021.

Interiér je navržen jako 1+kk s velkou obytnou místností s jídelním a kuchyňským koutem, na kterou navazuje terasa. Dále je zde koupelna a vstupní hala.

Energeticky pasivní dům
zajistí minimální náklady na energie a každodenní tepelný komfort bez ohledu na venkovní teploty. Vysoký standard interiéru zahrnuje mj. rekuperační jednotku, podlahy z kartáčované dubové dýhy, velkoformátovou dlažbu (60x60 a 60x30 cm), tepelně a akusticky izolační bezúdržbová hliníková okna s předokenními žaluziemi nebo sanitární zařízení značek Villeroy & Boch, Hansgrohe, Grohe a Hüppe. Vytápění ústřední z centrální kotelny (s plynovými kondenzačními kotli). O bezpečí se postará kamerový a elektronický zabezpečovací systém, bezkontaktní klíč ke vchodovým dveřím do domu, bezpečnostní vstupní dveře do bytu NEXT (tř. 3) nebo domovní videotelefon s barevnou obrazovkou. K jednotce přísluší sklep. K bytu je nutné zakoupit garážové stání. Garáž je vybavena dobíjecí stanicí pro elektromobily.

V pěším dosahu jsou mateřské a základní školy, gymnázium i nákupní možnosti od malých pekařství, farmářských obchodů až po supermarkety. Zástavbu doplňují zahrady, upravené trávníky, vzrostlé stromy a dětská hřiště. V rychlém dosahu jsou velké zelené plochy ideální pro sport i relaxaci: kromě Obory Hvězda též park Ladronka nebo přírodní rezervace Divoká Šárka. Popularitu čtvrti ještě zvedla stanice metra Petřiny, díky níž je centrum vzdáleno pouhých 10 minut jízdy. Stejně rychlá je i cesta autem na letiště. Kromě metra lze využít i několik tramvajových a autobusových spojů.

Podlahová plocha dle OZ 59,1 m2, terasa 5,2 m2, zahrada 9,3 m2, sklepní kóje 3 m2.

Družstevní vlastnictví s možností okamžitého převodu do osobního vlastnictví.

Pro další informace navštivte webové stránky projektu www.rezidenceuhvezdy.cz.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena rezervováno
Celková plocha 64 m2
Terasa 5 m2
Zahrada 9 m2
Parkování garážové stání 450.000 Kč vč DPH
Sklep Ano
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32989

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.