Byt 4 + 1, Masarykovo nábřeží, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 4 + 1, Masarykovo nábřeží, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 4 + 1, Masarykovo nábřeží, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 4 + 1, Masarykovo nábřeží, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 4 + 1, Masarykovo nábřeží, Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 4 + 1, Masarykovo nábřeží, Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 4 + 1, Masarykovo nábřeží, Nové Město - Praha 1 | 7
Byt 4 + 1, Masarykovo nábřeží, Nové Město - Praha 1 | 8
Byt 4 + 1, Masarykovo nábřeží, Nové Město - Praha 1 | 9
Byt 4 + 1, Masarykovo nábřeží, Nové Město - Praha 1 | 10
Byt 4 + 1, Masarykovo nábřeží, Nové Město - Praha 1 | 11
Byt 4 + 1, Masarykovo nábřeží, Nové Město - Praha 1 | 12
Se samostatnou garáží

Byt 4 + 1

Interiér 120 m2, balkon 2 m2

Praha 1, Nové Město, Masarykovo nábřeží

27 700 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Byt s balkonem a unikátním výhledem na Hradčany, Petřín, Vltavu, protější Žofín a další pražské památky je umístěn ve 4. podlaží měšťanského domu s výtahem z počátku 20. století od významného architekta Kamila Hilberta. Dům stojí v atraktivní lokalitě v těsné blízkosti Národního divadla.

Dispozici tvoří velký obývací pokoj s balkonem a kuchyní, ložnice s koupelnou a toaletou a 2. ložnice s en-suite koupelnou. Všechny tři místnosti mají západní orientací (směrem k řece/na nábřeží). Dále je zde 3. ložnice s východní orientací do vnitrobloku, vstupní hala a samostatná toaleta.

Okna jsou špaletová s izolací, na podlahách parkety (v chodbě plovoucí dřevěná podlaha, v koupelnách dlažba). V jedné z ložnic je zachována původní štuková výzdoba stropu, vytvořená Vojtěchem Suchardou, který se také podílel na rekonstrukci orloje na Staroměstském náměstí. Balkon je z venkovního pohledu dominantou celého domu. Vytápění plynovým kotlem. Součástí kupní ceny je velká samostatná garáž a 1 venkovní parkovací stání. Dům se secesními a novogotickými prvky je kulturní památkou a byl vybudován podle návrhu architekta Kamila Hilberta, který se proslavil především dostavbou katedrály sv. Víta. Budova je pečlivě zrekonstruována, vstupní vestibul a schodiště jsou bohatě zdobeny původní štukovou dekorací, barevnými vitrážovými okny, keramickou dlažbou a kovovým tepaným zábradlím.

V pěším dosahu je kompletní občanská vybavenost i mnoho pamětihodností. Pro běžný život je výhodou blízkost potravin, mateřské a základní školy i gymnázia, v okolí je mnoho restaurací a kaváren, divadel a galerií. Tramvajová zastávka je pár kroků od domu, v pěším dosahu je i stanice metra linky B (Karlovo náměstí nebo Národní třída). Možnost relaxace v zeleni poskytuje ostrov Žofín, kde je dětské hřiště nebo půjčovna lodiček, blízko je také na Střelecký ostrov i na Kampu a do Petřínských sadů na protějším břehu Vltavy. Na blízké náplavce na Rašínově nábřeží se pravidelně konají oblíbené farmářské trhy.

Interiér 119,9 m2, balkon 2,15 m2, garáž 23 m2.

Prodejní cena 27 700 000 Kč / 1 072 812 €
Služby 3 114 Kč
Celková plocha 122 m2
Balkon 2 m2
Parkování Samostatná garáž + 1 venkovní stání
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33000

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.