Byt 2 + kk, Gunduličová, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 2 + kk, Gunduličová, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 2 + kk, Gunduličová, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 2 + kk, Gunduličová, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 2 + kk, Gunduličová, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 2 + kk, Gunduličová, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 2 + kk, Gunduličová, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 2 + kk, Gunduličová, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 2 + kk, Gunduličová, Staré Mesto - Bratislava I | 9
Byt 2 + kk, Gunduličová, Staré Mesto - Bratislava I | 10

Byt 2 + kk

Interiér 66 m2, lodžie 8 m2

Bratislava I, Hlavní město Bratislava

7 603 848 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nadstandardní nově zrekonstruovaný dvojpokojový apartmán leží ve 3. podlaží cihlového domu s výtahem, nacházejícího se v samém centruStarého Města v těsné blízkosti zahrady Prezidentského paláce.

Dispozici tvoří prostorná chodba, navazující obývací pokoj s kuchyní, kterou lze uzavřít, a koupelna (s rohovým sprchovým koutem a WC).

Součástí standardu jsou prvotřídní vinylové podlahy, dlažba, obklady, sanitární vybavení, designové interiérové dveře, vstupní bezpečností protipožární dveře a platová protihluková okna s trojskly (směrem do ulice). Byt je plně klimatizován a všechny stěny splňují požární a akustické normy. V celém komplexu jsou slaboproudé rozvody pro internet, TV a domovní telefon, celá budova je napojena na alarm. Novostavba má cihlovou konstrukci, 5 nadzemních a 2 podzemní podlaží a společní dvůr s 5 parkovacími místy.

Lokalita poskytuje veškerou občanskou vybavenost, restaurace, bary, školy, školky, parky i zastávky MHD. V přímém sousedství sídlí městská policie. 200 metrů se nachází Prezidentský palác a pouhých 100 metrů jsou zastoupena velvyslanectví Kuby, Finska a Kazachstánu.

Interiér 51 m2.

Prodejní cena 7 603 848 Kč / 296 100 €
Celková plocha 74 m2
Lodžie 8 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33087
Informace o projektu Developerský projekt

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.