Byt 2 + kk, Gunduličová, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 2 + kk, Gunduličová, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 2 + kk, Gunduličová, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 2 + kk, Gunduličová, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 2 + kk, Gunduličová, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 2 + kk, Gunduličová, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 2 + kk, Gunduličová, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 2 + kk, Gunduličová, Staré Mesto - Bratislava I | 8

Byt 2 + kk

Interiér 58 m2, balkon 5 m2

Bratislava I, Hlavní město Bratislava

7 056 864 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nadstandardní nově zrekonstruovaný dvojpokojový apartmán leží ve 2. podlaží cihlového domu s výtahem, nacházejícího se v samém centruStarého Města v těsné blízkosti zahrady Prezidentského paláce.

Dispozici tvoří obývací pokoj propojený s kuchyní, ložnice a a koupelna (se sprchovým koutem a WC). Na balkon vede vstup z obývacího pokoje.

Součástí standardu jsou prvotřídní vinylové podlahy, dlažba, obklady, sanitární zařízení Villeroy & Boch, designové interiérové dveře Sapeli, vstupní bezpečností protipožární dveře a plastová protihluková okna s trojskly (směrem do ulice). Byt je plně klimatizován a všechny stěny splňují požární a akustické normy. V celém komplexu jsou slaboproudé rozvody pro internet, TV a domovní telefon, celá budova je napojena na alarm. Novostavba má cihlovou konstrukci, 5 nadzemních a 2 podzemní podlaží a společní dvůr s 5 parkovacími místy.

Bydlení v prestižním sousedství Bratislavského hradu a mnoha velvyslanectví, s množstvím zeleně a v pěším dosahu historického centra. Tato lokalita nabízí velmi dobrou občanskou vybavenost, školy, školky, útulné kavárny, gurmánské restaurace a výbornou infrastrukturu, stejně jako možnost vnějšího vyžití v Prezidentské zahradě nebo blízkém Horském parku. Pár metrů od domu jsou zastávky MHD.

Interiér 58,40 m2, balkón 5,15 m2.

Pro kompletní nabídku bytů v projektu kontaktujte naši kancelář.

Prodejní cena 7 056 864 Kč / 274 800 €
Celková plocha 64 m2
Balkon 5 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33088
Informace o projektu Developerský projekt

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.