Byt 3 + kk, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 1
Byt 3 + kk, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 2
Byt 3 + kk, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 3
Byt 3 + kk, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 4
Byt 3 + kk, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 5
Byt 3 + kk, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 6
Byt 3 + kk, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 7
Byt 3 + kk, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 8
Byt 3 + kk, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 9
Byt 3 + kk, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 10
Pařížská ulice

Byt 3 + kk

Interiér 120 m2, terasa 12 m2

Praha 1, Josefov, Pařížská

29 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Mezonetový byt s východně orientovanou terasou je umístěn v 6. a 7. podlaží secesního nárožního domu stojícího na nejprestižnější pražské adrese, Pařížské třídě, v blízkosti Staroměstského náměstí.

Vstupní podlaží
se skládá z obývacího pokoje, 1 ložnice, kuchyně s jídelnou a vstupem na terasu, dále koupelny, samostatné toalety a prostorné vstupní haly. V podkroví přístupném z obývacího pokoje je druhá ložnice, galerie a toaleta. Z terasy orientované do dvoru Maiselovy synagogy jsou pěkné výhledy na okolní střechy a dominanty, například kostel sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí.

Byt je určen ke kompletní rekonstrukci a uzpůsobení dle vlastních představ. Na podlahách je dřevo a dlažba, okna jsou dřevěná špaletová a střešní. Vytápění vlastním plynovým kotlem. Dům je zrekonstruovaný a má pěkné společné prostory, moderní výtah umožňuje pohodlný výstup do bytu. Parkování před domem v zóně pro rezidenty.

Hlavní nákupní bulvár se značkami zvučných jmen a sousedství bývalého Židovského města dodávají bydlení nejen prestiž, ale také působivé genius loci. Dům je umístěn v sousedství Maiselovy synagogy, v blízkosti kostela U Salvátora či kostela sv. Ducha, minutu chůze od Staroměstského náměstí. V okolí je velké množství restaurací, klubů, kaváren, historických památek a kulturních stánků, je zde také pošta, knihovna nebo univerzitní fakulty. Místo je snadno dostupné metrem i tramvají. Procházkou přes most lze dojít do rozlehlých Letenských sadů nabízejících množství zeleně, výhledy na Prahu, posezení v zahradní restauraci a sportovní aktivity. Možnost relaxace v klidu a zeleni poskytuje také blízká zahrada Za svatyněmi u Anežského kláštera.

Interiér 119,6 m2, terasa 12 m2.

Prodejní cena 29 000 000 Kč / 1 122 726 €
Celková plocha 132 m2
Terasa 12 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33116

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.