Byt 3 + 1, Narcisová, Ružinov - Bratislava II | 1
Byt 3 + 1, Narcisová, Ružinov - Bratislava II | 2
Byt 3 + 1, Narcisová, Ružinov - Bratislava II | 3
Byt 3 + 1, Narcisová, Ružinov - Bratislava II | 4
Byt 3 + 1, Narcisová, Ružinov - Bratislava II | 5
Byt 3 + 1, Narcisová, Ružinov - Bratislava II | 6
Byt 3 + 1, Narcisová, Ružinov - Bratislava II | 7
Byt 3 + 1, Narcisová, Ružinov - Bratislava II | 8
Byt 3 + 1, Narcisová, Ružinov - Bratislava II | 9

Byt 3 + 1

Interiér 61 m2, balkon 1 m2, lodžie 3 m2

Bratislava II, Ružinov, Narcisová

Západně orientovaný byt 3+1 s balkonem a lodžií je situovaný ve 2. podlaží bytového domu. Příjemná lokalita v klidné části čtvrti Ružinov v blízkosti obchodního centra Retro a Štrkoveckého jezera nabízí veškeré služby a velmi snadnou dostupnost centra města.

Dispozici tvoří prostorný klimatizovaný obývací pokoj, ložnice s lodžií a vestavěnou skříní, 2., menší ložnice se zabudovanou skříní, kuchyně se vstupem na balkon, vybavená troubou Gorenje, myčkou nádobí a chladničkou Liebherr, chodba s další vestavěnou skříní, koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta.

Vybavení zahrnuje bezpečnostní protipožární dveře Sherlock, dřevěné podlahy, dlažbu a plastová okna. Byt se nachází v zatepleném bytovém domě s výtahem, ve 2. podlaží z devíti. Dům má nové vstupní hliníkové dveře, nové stoupačky a vlastní měřiče topení. K bytu přísluší zděný sklep v suterénu.

Lokalita Ružinov je oblíbená především díky své výborné občanské vybavenosti, velmi dobré dostupnosti centra a blízkosti Štrkoveckého jezera. V okolí jsou školy, školky, zdravotnická zařízení, oblíbené centrum Rafael, několik zastávek MHD množství obchodů a dalších služeb.

Interiér 60,5 m2, lodžie 3 m2, balkon 1,5 m2, sklep 2 m2.

Prodejní cena rezervováno
Celková plocha 65 m2
Balkon 1 m2
Lodžie 3 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33191

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.