Byt 4 + kk, Teplická, Střížkov - Praha 9 | 1
Byt 4 + kk, Teplická, Střížkov - Praha 9 | 2
Byt 4 + kk, Teplická, Střížkov - Praha 9 | 3
Byt 4 + kk, Teplická, Střížkov - Praha 9 | 4
Byt 4 + kk, Teplická, Střížkov - Praha 9 | 5
Byt 4 + kk, Teplická, Střížkov - Praha 9 | 6
Byt 4 + kk, Teplická, Střížkov - Praha 9 | 7
Byt 4 + kk, Teplická, Střížkov - Praha 9 | 8
Byt 4 + kk, Teplická, Střížkov - Praha 9 | 9
Byt 4 + kk, Teplická, Střížkov - Praha 9 | 10

Byt 4 + kk

Interiér 103 m2, balkon 9 m2, lodžie 3 m2

Praha 9, Střížkov, Teplická

11 290 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Prostorný rodinný byt s praktickou dispozicí, dvěma koupelnami, balkonem, lodžií a nerušenými výhledy na Prahu i daleké okolí se nachází v 8. patře moderní obytné budovy s podzemní garáží. Dům obklopuje ze všech stran zeleň. Klidná lokalita nedaleko parku Přátelství a stanice metra nabízí rychlou dostupnost centra a širokou škálu služeb.

Dispozici tvoří prostorný obývací pokoj s kuchyní a balkonem, hlavní ložnice s lodžií, druhá ložnice, pracovna (příp. třetí ložnice), 2 koupelny (vana, sprchový kout s masážním panelem, WC/sprchový kout, WC), technická místnost s úložnými prostory a vstupní hala.

Interiér je v kvalitním provedení, podlaha je z exotického dřeva, okna velkoplošná dřevěná. Součástí vybavení jsou dále vestavěné skříně, bezpečnostní vstupní dveře, značkové sanitární zařízení a kuchyně Sykora s vestavnými spotřebiči (varná deska indukční). Vytápění centrální. Byt je velmi dobře odhlučněn, budova získala několik ocenění v soutěži Stavba roku 2013. Vstup do domu je na čip. Kupní cena zahrnuje 1 garážové stání a sklep.

V bezprostřední blízkosti je park s venkovní posilovnou, dětským hřištěm a kavárnou, sokolovna, poliklinika nebo sportovní centrum s bazénem, nedaleko fungují velká nákupní centra, mateřské, základní a střední školy i gymnázium, pošta a další služby. 50 metrů od domu je nový supermarket, stanice metra je vzdálena 5 minut chůze stejně jako park Přátelství s vodními prvky a psím hřištěm. Přímo okolo domu vede cyklostezka a naučná stezka.

Interiér 103 m2, balkon 9 m2, lodžie 3 m2.

Prodejní cena 11 290 000 Kč / 437 258 €
Celková plocha 115 m2
Balkon 9 m2
Lodžie 3 m2
Parkování Garážové stání
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33294

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.