Byt 2 + kk, Nerudova, Malá Strana - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Nerudova, Malá Strana - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Nerudova, Malá Strana - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Nerudova, Malá Strana - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Nerudova, Malá Strana - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Nerudova, Malá Strana - Praha 1 | 6
Byt 2 + kk, Nerudova, Malá Strana - Praha 1 | 7
Byt 2 + kk, Nerudova, Malá Strana - Praha 1 | 8
Byt 2 + kk, Nerudova, Malá Strana - Praha 1 | 9
Byt 2 + kk, Nerudova, Malá Strana - Praha 1 | 10

Byt 2 + kk

Interiér 93 m2

Praha 1, Malá Strana, Nerudova

18 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Světlý, vzdušný a tichý byt se nachází ve 3. podlaží kompletně zrekonstruovaného funkcionalistického bytového domu z roku 1938 s 10 jednotkami, novým výtahem a společnou terasou s nádherným panoramatickým výhledem na velkou část Prahy, věže kostela sv. Mikuláše či zelený vrch Petřín a nasvícenou rozhlednu.

Plochu bytu orientovaného do vnitrobloku tvoří obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyní, ložnice, předsíň, hala, koupelna, samostatná toaleta, spíž a sklep.

V interiéru jsou zachovány původní parkety a špaletová okna. Moderní kuchyně je vybavena spotřebiči Poggenpohl, pračka je značky Miele. Díky nové centrální plynové kotelně jsou zde velmi nízké náklady na topení a teplou vodu. Obyvatelé domu mohou užívat velkou společnou jižní terasu s unikátními výhledy.

Funkcionalistická stavba s historizujícími prvky a travertinovými obklady, navržená architektem Jindřichem Homoláčkem, je citlivě zasazena do starobylé ulice s množstvím významných paláců. Atraktivní lokalita přímo pod Pražským hradem, nedaleko Karlova mostu a v blízkosti Poslanecké sněmovny vybízí k využití nemovitosti jako business apartmánu nebo ke stylovému bydlení v malebných kulisách Malé Strany. Tramvajová zastávka Malostranské náměstí je vzdálena 4 minuty chůze, stanice metra je 2 minuty jízdy tramvají. V okolí je široký výběr restaurací a kaváren i romantických pěšin v okolních upravených zahradách a parcích.

Interiér 92,5 m2, sklep 10 m2.

Prodejní cena 18 000 000 Kč / 703 675 €
Služby 5 281 Kč
Celková plocha 93 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33295

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.