Byt 2 + 1, Na Hrádku, Nové Město - Praha 2 | 1
Byt 2 + 1, Na Hrádku, Nové Město - Praha 2 | 2
Byt 2 + 1, Na Hrádku, Nové Město - Praha 2 | 3
Byt 2 + 1, Na Hrádku, Nové Město - Praha 2 | 4
Byt 2 + 1, Na Hrádku, Nové Město - Praha 2 | 5
Byt 2 + 1, Na Hrádku, Nové Město - Praha 2 | 6
Byt 2 + 1, Na Hrádku, Nové Město - Praha 2 | 7
Byt 2 + 1, Na Hrádku, Nové Město - Praha 2 | 8
Byt 2 + 1, Na Hrádku, Nové Město - Praha 2 | 9
Byt 2 + 1, Na Hrádku, Nové Město - Praha 2 | 10

Byt 2 + 1

Interiér 58 m2

Praha 2, Nové Město, Na Hrádku

7 200 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nově zrenovovaný světlý byt je umístěn ve 4. podlaží rohového činžovního domu s výtahem, stojícího na klidném místě v bezprostředním sousedství Botanické zahrady Univerzity Karlovy a v pěším dosahu nábřeží Vltavy.

Interiér s vysokými stropy tvoří obývací pokoj, kuchyně s jídelnou, 1 ložnice, vzdušná koupelna (s vanou a WC) a předsíň.

Okna jsou dřevěná, podlahy laminátové. Dům je zrekonstruovaný, v přípravě je úprava sklepů a výstavba kolárny/kočárkárny. Vstupní domovní dveře jsou na čip, dům má pěkné společné prostory se zachovanými původními architektonickými prvky.

Lokalitu s působivou atmosférou formuje především rozlehlý areál botanické zahrady a komplex historických budov areálu nemocnice z konce 18. století. Místo má perfektní dostupnost centra díky blízké tramvajové zastávce a nedaleké stanici metra. Karlovo náměstí s parkovou úpravou nabízí širokou nabídku služeb (restaurace, kavárny, obchody, polikliniku, lékárny atd.). Kromě botanické zahrady jsou v pěším dosahu také zelené plochy Albertovské svahy a Kateřinská zahrada, dojít lze i na oblíbenou výtoňskou náplavku.

Interiér 58 m2.

Byt je v družstevním vlastnictví, na transakci se tak nevztahuje daň z nabytí nemovitých věcí. Anuita je plně splacena a je možný převod do osobního vlastnictví.

Prodejní cena 7 200 000 Kč / 287 310 €
Služby 1 400 Kč
Celková plocha 58 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33325

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.