Byt 3 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 3 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 3 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 3 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 3 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 3 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 3 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 7
Byt 3 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 8
Byt 3 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 9
Byt 3 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 10
Byt 3 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 11

Byt 3 + kk

Interiér 124 m2, terasa 21 m2

Praha 2, Vinohrady

Velmi světlý klimatizovaný podkrovní byt s terasou dokončený v roce 2018, je umístěn v 6. podlaží nárožní budovy v neoklasicistním stylu z roku 1904, na klidném konci ulice. Lokalita širšího centra, v blízkosti parků, veškerých služeb a stanic MHD.

Jihozápadně orientovaný a dosud neobývaný interiér
je dokončen ve vysokém standardu a členěn na vzdušný obývací pokoj s otevřenou kuchyní a jídelnou, 2 ložnice, koupelnu (s vanou, sprchovým koutem a 2 umyvadly), samostatnou toaletu (s přípojkou na pračku a sušičku) a velkou vstupní halu s točitým schodištěm na galerii, která má přípravu na letní kuchyni a je prosklenou stěnou propojena s prostornou terasou poskytující dokonalé soukromí.

Do standardu vybavení patří rozměrná dřevěná ateliérová okna Solara s elektricky ovládanými žaluziemi, klimatizace LG v celém bytě, vyhřívané podlahy, dřevěné parkety a kompletní kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči a designovou digestoří. Je zde příprava na zabezpečovací systém, vytápění zajišťuje plynový kotel WOLF se zásobníkem na vodu. Dům s 20 bytovými jednotkami je 2 roky po rekonstrukci, moderní výtah vede až do patra (na rozdíl od mnoha jiných půdních vestaveb, kde končí v mezipatře). Úpravu celé budovy včetně interiérů nových bytů navrhlo a na kvalitu provedení dohlíželo Studio Anarchitekt.

Vinohrady
jsou vyhledávaným místem gurmánů, kulturních nadšenců i milovníků nejen secesní architektury. Čtvrť má rozvinutou infrastrukturu a velmi rychlé spojení s centrem metrem či tramvají. V okolí je velké množství parků, uniknout z městského ruchu lze například do parku Na Folimance, Ztracenka, Albertovské svahy a také do romantické Grébovky.

Interiér 124 m2, terasa 21 m2 (dle prohlášení vlastníka je interiér 114,4 m2 a terasa 30,4 m2), sklep 6,50 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 145 m2
Terasa 21 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33342
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.