Byt 3 + kk, Ovenecká, Holešovice - Praha 7 | 1
Byt 3 + kk, Ovenecká, Holešovice - Praha 7 | 2
Byt 3 + kk, Ovenecká, Holešovice - Praha 7 | 3
Byt 3 + kk, Ovenecká, Holešovice - Praha 7 | 4
Byt 3 + kk, Ovenecká, Holešovice - Praha 7 | 5
Byt 3 + kk, Ovenecká, Holešovice - Praha 7 | 6
Byt 3 + kk, Ovenecká, Holešovice - Praha 7 | 7
Byt 3 + kk, Ovenecká, Holešovice - Praha 7 | 8
Byt 3 + kk, Ovenecká, Holešovice - Praha 7 | 9
Byt 3 + kk, Ovenecká, Holešovice - Praha 7 | 10
Byt 3 + kk, Ovenecká, Holešovice - Praha 7 | 11
Byt 3 + kk, Ovenecká, Holešovice - Praha 7 | 12

Byt 3 + kk

Interiér 106 m2, terasa 41 m2, balkon 2 m2

Praha 7, Holešovice, Ovenecká

14 930 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Zcela nový klimatizovaný byt s balkonem, terasou do vnitrobloku a střešní terasou s panoramatickým výhledem na Prahu je umístěn v 6. a 7. podlaží kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s noblesou počátku 20. století. Vyhledávaná lokalita na rozhraní Bubenče a Holešovic má blízko do centra, Letenských sadů i do Stromovky.

Vstupní úroveň
tvoří 2 ložnice (1 s balkonem), koupelna, předsíň a schodiště do patra. Zde se nachází obytný prostor s přípravou na kuchyni a s francouzským oknem na terasu. Po schodech lze vystoupat na střešní terasu poskytující působivé výhledy na Prahu.

Součástí vybavení jsou dřevěná okna Velux, elektricky ovládané okno se vstupem na střešní terasu, velmi kvalitní dubová podlaha, schodnice a obklad stěn z masivního dubu od rakouského výrobce Admonter, ocelové schodiště, klimatizace, zabezpečovací systém Jablotron a elektronické požární zabezpečení. Vytápění je elektrické pomocí úsporných tepelných panelů ovládaných termostatem. Ohřev vody zajišťuje bojler. K jednotce přísluší sklep. Dům byl kompletně zrekonstruovaný před 2 roky, byt je nový.

Lokalita poskytuje pestrou nabídku služeb na vysoké úrovni, snadnou dostupnost centra a velkých parků. Jen pár kroků od domu je mateřská škola a gymnázium, v krátké docházkové vzdálenosti jsou 2 základní školy a Akademie výtvarných umění. Kdo zde žije, může si užívat velkého množství kaváren, restaurací, bister a cukráren, nákupy v malých obchodech či na farmářském trhu, v dosahu je též supermarket a nové obchodní centrum. Blízko je do Národního technického muzea, Zemědělského muzea i artového kina Oko. Okolí nabízí také možnosti sportovních aktivit, ať už dráhy na inline brusle, plochy na pétanque, tenisové kurty, cyklostezky, dětská hřiště, v zimě kluziště. Dopravní spojení zajišťují tramvaje, cesta ke stanicím metra trvá okolo pěti minut, do centra jen o pár minut více.

Interiér 100,1 m2, sklep 5,8 m2, balkon 2,2 m2, terasy 40,4 m2 (9,4+31 m2).

Prodejní cena 14 930 000 Kč / 595 770 €
Služby 2 390 Kč
Celková plocha 149 m2
Terasa 41 m2
Balkon 2 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33417
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.