Byt 3 + kk, Oeiras | 1
Byt 3 + kk, Oeiras | 2
Byt 3 + kk, Oeiras | 3
Byt 3 + kk, Oeiras | 4
Byt 3 + kk, Oeiras | 5
Byt 3 + kk, Oeiras | 6

Byt 3 + kk

Interiér 87 m2

Oeiras

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Novostavba bytu je součástí právě dokončovaného domu se střešní terasou s bazénem a zahradou. Prestižní lokalita Paco de Arcos v metropolitní oblasti Lisabonu leží přímo u řeky, která se zde vlévá do moře. Nejblížší pláž je vzdálena pouze 200 metrů.

Dispozici tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, koupelna, samostatná toaleta, 2 ložnice, z nichž 1 má přímý vstup do patia. Na střeše budovy s panoramatickým výhledem je společenský prostor s terasou, bazénem a zahradou. Kupní cena zahrnuje 1 venkovní parkovací stání. Dokončení prací je plánováno do února 2020.

Prémiová lokalita
v blízkosti řeky se nachází pouhých 20 minut jízdy od lisabonského letiště a 100 metrů od vlakového nádraží. Téměř kolem domu vede cyklostezka, v okolí jsou supermarkety a další obchody, kavárny a restaurace.

Interiér 87,5 m2, patio 5,25 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 87 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33422

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.