Byt 2 + kk, U Nikolajky , Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, U Nikolajky , Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, U Nikolajky , Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, U Nikolajky , Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, U Nikolajky , Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, U Nikolajky , Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, U Nikolajky , Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 2 + kk, U Nikolajky , Smíchov - Praha 5 | 8
EXKLUZIVNĚ

Byt 2 + kk

Interiér 63 m2, lodžie 11 m2

Praha 5, Smíchov, U Nikolajky

8 990 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Vzdušný byt s lodžií a parkovacím stáním se nachází ve 3.nadzemním podlaží budovy z roku 2014, situované na absolutně klidném a krásně zeleném místě jen kousek od Anděla.

Dispozice je tvořena vstupní halou s vestavěnými skříněmi, koupelnou s vanou, toaletou, umyvadlem a prostorem pro pračku a sušičku, šatnou a dále ložnicí s prostorem pro vestavěné skříně a obývacím pokojem s plně vybaveným kuchyňským koutem. Oba pokoje mají přistup na jihovýchodně orientovanou lodžii, jež poskytuje pěkný otevřený výhled na zeleň a město.

Vybavení zahrnuje dřevěnou podlahu a vyhřívanou dlažbu v koupelně, dřevěná eurookna, plně vybavenou kuchyňskou linku na míru zn. Hanák s pracovní deskou z Technistone, interiérové dveře Hanák, domovní videotelefon, vstupní bezpečností dveře NEXT (pancéřované) a alarm. Vytápění z centrální kotelny v domě. Součástí kupní ceny je sklep a 1 garážové stání střežené bezpečnostním systémem, dům má přímé napojení na hasiče.

Velmi klidná lokalita s množstvím zeleně v sousední vilové čtvrti i upravených parcích je vzdálena jen pár kroků od smíchovského centra Anděl s veškerými službami a rychlým spojením do centra i všech částí Prahy metrem, tramvajemi či autobusy. Cesty autem usnadňuje blízkost tunelového komplexu.

Interiér 62,2 m2, lodžie 11,9 m2, sklep 6,1 m2.

Prodejní cena 8 990 000 Kč / 348 045 €
Služby 2 490 Kč
Celková plocha 74 m2
Lodžie 11 m2
Parkování 1 garážové stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33440

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.