Byt 2 + kk, Radlinského, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 2 + kk, Radlinského, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 2 + kk, Radlinského, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 2 + kk, Radlinského, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 2 + kk, Radlinského, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 2 + kk, Radlinského, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 2 + kk, Radlinského, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 2 + kk, Radlinského, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 2 + kk, Radlinského, Staré Mesto - Bratislava I | 9

Byt 2 + kk

Interiér 50 m2, balkon 3 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Radlinského

5 299 250 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Světlý byt s jednou ložnicí a balkónem, splňující náročné požadavky současného bydlení, se nachází ve 3. podlaží rezidenčního projektu Blumental s výtahem ve stejnojmenné části Starého města, v atraktivní lokalitě na významné křižovatce moderního bratislavského života.

Dispoziční řešení tvoří obývací pokoj spojený s kuchyní, ložnice a koupelna s toaletou. Z obou obytných místností i z kuchyně vede vstup na balkon orientovaný do ulice Radlinského.

Součástí standardu je podlahové vytápění z centrální kotelny, stropní chlazení, hliníková okna s trojskly a elektrické vnější žaluzie, odvětrávaná digestoř a bezpečnostní vstupní dveře. Vstup do haly bytového domu je zabezpečený videotelefonem a elektronickým čipem. K bytu je možné dokoupit 1 parkovací stání v podzemní garáži rezidence, za cenu 25 000 eur.

Nová výstavba Blumentalu respektuje původní zástavbu ulic Radlinského a Mýtná a přináší sofistikované architektonické řešení. Její obyvatelé mají v blízkosti všechny potřebné služby a instituce: vzdělávací od jeslí po univerzity, zdravotní, kulturní i sportovní. Součástí Blumentalu je také nákupní pasáž a běžné služby obyvatelům, pro které zde vznikly podle nejnovějších ekologických standardů zelené vegetační střechy a nádvoří. Lokalita má rychlou dopravní dostupnost autem i MHD.

Interiér 49,69 m2, balkon 3,23 m2.

Prodejní cena 5 299 250 Kč / 205 000 €
Celková plocha 53 m2
Balkon 3 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33469

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.