Byt 6 + 1, Terronská, Bubeneč - Praha 6 | 1
Byt 6 + 1, Terronská, Bubeneč - Praha 6 | 2
Byt 6 + 1, Terronská, Bubeneč - Praha 6 | 3
Byt 6 + 1, Terronská, Bubeneč - Praha 6 | 4
Byt 6 + 1, Terronská, Bubeneč - Praha 6 | 5
Byt 6 + 1, Terronská, Bubeneč - Praha 6 | 6
Byt 6 + 1, Terronská, Bubeneč - Praha 6 | 7
Byt 6 + 1, Terronská, Bubeneč - Praha 6 | 8

Byt 6 + 1

Interiér 205 m2, terasa 15 m2, lodžie 6 m2

Praha 6, Bubeneč, Terronská

28 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Prostorný tichý rodinný byt se 2 terasami orientovanými do zeleného vnitrobloku je umístěn ve 4. podlaží moderního bytového domu s podzemní garáží, proskleným výtahem a uzavřenou předzahrádkou. Veškeré služby i stanice MHD jsou v pěším dosahu.

Dispoziční řešení bytu bez přímých sousedů nabízí velký obývací pokoj, hlavní ložnici s en-suite koupelnou (WC, sprcha, umyvadlo) a terasou, další 2 ložnice se sdílenou koupelnou (WC, vana se sprchovou zástěnou, 2 umyvadla), pracovnu, samostatnou kuchyni, navazující jídelnu se vstupem na 2. terasu, vstupní halu, hostinskou toaletu a technickou místnost s plynovým kotlem Immergas a pračkou i sušičkou zn. Miele. Jednotka je v prohlášení vlastníka vedena jako 5+1 - obývací pokoj lze snadno rozdělit na obývací pokoj a jídelnu.

K vybavení dále patří kuchyňské spotřebiče Miele, dřevěné podlahy, dřevěná velkoformátová okna s roletami, posuvné stínění teras a vestavěné skříně. Kupní cena zahrnuje dvě garážová stání a sklep.

Bytový komplex je součástí oblíbené čtvrti Bubeneč se širokou nabídkou služeb na vysoké úrovni, rychlým dosahem centra i letiště a množstvím zeleně. V blízkém okolí je několik mateřských škol včetně mezinárodní, základní školy, mnoho parků s dětskými hřišti, supermarket a další obchody, restaurace různých světových kuchyní, útulné kavárny i vinárny nebo Dejvické divadlo. Pár kroků od domu je tramvajová zastávka, v pěším dosahu i stanice metra linky A Dejvická. Krátkou procházkou je možné dojít do Královské obory Stromovka.

Interiér 205,5 m2, terasy 20,3 m2, sklep 11,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 28 500 000 Kč / 1 042 048 €
Celková plocha 226 m2
Terasa 15 m2
Lodžie 6 m2
Parkování 2 garážová stání
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33529

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.