Byt 3 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 3 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 3 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 3 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 3 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 5

Byt 3 + kk

Interiér 73 m2, terasa 15 m2, balkon 5 m2

Bratislava I, Staré Mesto

11 401 560 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Světlý klimatizovaný třípokojový byt s prostornou terasou a balkonem bude součástí právě vznikající Nové rezidence s podzemním parkováním, zelenou vegetační střechou nad podzemním podlažím mezi domy a širokým atriem plným zeleně. Svým obyvatelům poskytne komfortní bydlení díky moderním technologiím a použití kvalitních materiálů. A to v příjemné rezidenční lokalitě Starého Města, s bohatým výběrem služeb a v blízkosti zelené Medické nebo Prezidentské zahrady. Předpokládaný termín dokončení 11/2020.

Interiér bude tvořit obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou, na kterou navazuje terasa, dále 2 ložnice (se vstupem na balkon), koupelna a vstupní hala.

Standardní vybavení bude zahrnovat laminátovou podlahu, kvalitní obklady, dlažbu, interiérové dveře, sanitu značky Standard Ideal a plastová okna a dveře s izolačními trojskly. Navržené je podlahové vytápění z centrální kotelny umístěné v domě, stejně jako otopný žebřík v koupelně. Byt bude klimatizovaný samostatnou jednotkou a bude k němu příslušet sklepní kóje. Vstupní hliníkové domovní dveře budou na čip. K jednotce je možné dokoupit garážové stání v ceně 25 000 eur (s DPH).

Atraktivní lokalita Starého Města nedaleko Obchodní ulice, Medické zahrady a Prezidentského paláce. Všechny potřebné služby a instituce jsou v blízkosti: zdravotní, kulturní i vzdělávací od jeslí až po univerzity. V pěším dosahu jsou také skvělé nákupní možnosti od malých pekáren a farmářských trhů až po supermarkety. Lokalita je velmi oblíbená pro svou bohatou infrastrukturu, široké možnosti sportovního vyžití a rychlou dostupnost autem i MHD.

Interiér 71 m2, lodžie 4 m2, terasa 17 m2, sklep 2 m2.

Cena nemovitosti v provedení "white walls" 414 000 eur (s DPH).
Cena nemovitosti ve standardu 424 000 eur (s DPH).

Prodejní cena 11 401 560 Kč / 414 000 €
Celková plocha 93 m2
Terasa 15 m2
Balkon 5 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33712

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.