Byt 3 + kk, Valdštejnské náměstí, Malá Strana - Praha 1 | 1
Byt 3 + kk, Valdštejnské náměstí, Malá Strana - Praha 1 | 2
Byt 3 + kk, Valdštejnské náměstí, Malá Strana - Praha 1 | 3
Byt 3 + kk, Valdštejnské náměstí, Malá Strana - Praha 1 | 4
Byt 3 + kk, Valdštejnské náměstí, Malá Strana - Praha 1 | 5
Byt 3 + kk, Valdštejnské náměstí, Malá Strana - Praha 1 | 6
Byt 3 + kk, Valdštejnské náměstí, Malá Strana - Praha 1 | 7
Byt 3 + kk, Valdštejnské náměstí, Malá Strana - Praha 1 | 8
Byt 3 + kk, Valdštejnské náměstí, Malá Strana - Praha 1 | 9
Byt 3 + kk, Valdštejnské náměstí, Malá Strana - Praha 1 | 10

Byt 3 + kk

Interiér 117 m2

Praha 1, Malá Strana, Valdštejnské náměstí

22 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Tichý klimatizovaný podkrovní byt s unikátními výhledy na Malou Stranu a Hradčany je skryt v zadním traktu historické budovy stojící u zahrad pod Pražským hradem, nedaleko Karlova mostu, v těsné blízkosti Poslanecké sněmovny a Senátu.

Dispozici bytu ve 3. patře tvoří členitý obývací pokoj s krbem, kuchyně s jídelnou, ložnice se šatnou, koupelna (sprchový kout a WC), vstupní chodba a technická komora. K bytu patří klidná pracovna a úložný prostor, oboje přístupné ze společné chodby v domě.

Úspěšný architekt Radan Hubička
, autor výškového domu V-Tower, zdařile zkombinoval původní prvky s moderním designem. Vybavení zahrnuje dřevěné podlahy a klasická i střešní okna, vyhřívanou dlažbu v kuchyni a koupelně, klimatizaci, inteligentní audio systém po celém bytě, rozvody internetu, kuchyňské spotřebiče Miele, vestavěné skříně a další důmyslné úložné prostory, bezpečnostní vstupní dveře a zabezpečovací zařízení s možností napojení na PCO. Vytápění plynovým kotlem.

Bydlení v historickém jádru Prahy na Malé Straně, minutu chůze od Malostranského náměstí se zastávkou tramvají, nedaleko Karlova mostu a stanice metra Malostranská umožňuje rychlý dosah všech služeb ať už MHD, nebo pěšky. Díky své poloze v těsném sousedství Parlamentu je jednotka vhodná k využití jako business apartmán. Okolí vyniká množstvím historických památek a upravených zahrad, je zde nepřeberné množství restaurací, kaváren, malých obchodů, bankomatů a dalších služeb včetně pošty.

Interiér 116,83 m2.

Družstevní vlastnictví s okamžitou možností přechodu do osobního vlastnictví - neuplatňuje se zde povinnost platby daně z nabytí nemovitých věcí.

Prodejní cena 22 000 000 Kč / 867 850 €
Celková plocha 117 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33838

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.