Byt 6 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 1
Byt 6 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 2
Byt 6 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 3
Byt 6 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 4
Byt 6 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 5
Byt 6 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 6
Byt 6 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 7
Byt 6 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 8
Byt 6 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 9
Byt 6 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 10
Byt 6 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 11
Byt 6 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 12
Byt 6 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 13
Byt 6 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 14
k nastěhování

Byt 6 + kk

Interiér 411 m2, terasa 66 m2

Praha 10, Vinohrady, Hradešínská

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

„Jen malí lidé se perou o prestiž, velcí ji mají.“ Karel Čapek. Spisovatelé, architekti, kvalitní žurnalisté či umělečtí kritikové ovlivňovali prvorepublikové dění včetně výstavby. I proto vzniklo tolik krásných nadčasových staveb. Míst, kde se nejen dobře bydlí, ale i žije. Na tuto tradici navazuje projekt na Vinohradech nabízející vzdušné a prostorné byty.

Byt o výměře přes 400 m2 a 66metrovou terasou, umístěný ve 3. podlaží, nabízí orientaci na 3 světové strany. Vskutku velkorysý obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelnou má vstup na velkou jižní terasu. Dále je zde společenská místnost s kuchyní, 2 ložnice s walk-in šatnami a en-suite koupelnami, další 2 ložnice se šatnami, 2 koupelny, 2 samostatné toalety, vstupní hala, chodba, technická místnost a 2 komory.

Ke standardu patří dubové masivní parkety (v úpravě voskový olej), velkoformátová dřevěná okna s akusticko-izolačními trojskly a předokenními elektricky ovládanými roletami, nadstandardně vysoké interiérové dveře, vstupní bezpečnostní dveře (třída 3), systém řízeného větrání s rekuperační jednotkou, sanita značek Laufen, Roca, Aquatek nebo příprava na inteligentní systém. K jednotce přísluší sklepní kóje, garážová stání jsou za příplatek. Výjimečný energeticky úsporný bytový dům s recepcí, výtahem, kamerovým systémem a zabezpečením je zcela bezbariérový.

Vinohrady. Secesní i novější činžovní vily na jedné straně, noblesní vily na straně druhé. Lokalita, kde žilo mnoho významných prvorepublikových osobností včetně bratří Čapků. Kolonie svobody. Rozsáhlé zelené plochy pro relaxaci Grébovka a Riegrovy sady a dokonalá infrastruktura včetně husté sítě městské dopravy. V pěším dosahu několik mateřských a základních škol, divadlo, restaurace, kavárny a trendy bistra, množství malých obchodů i velké nákupní centrum, farmářské trhy na náměstí Jiřího z Poděbrad. Centrum je metrem a tramvají vzdáleno jen pár minut jízdy.

Plošná výměra 411,2 m2, terasa 66,15 m2.

Pro další jednotky v projektu a více informací kontaktujte naši kancelář.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 477 m2
Terasa 66 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33840
Informace o projektu Residence Hradešínská
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.