Byt 2 + kk, Týnská ulička, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Týnská ulička, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Týnská ulička, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Týnská ulička, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Týnská ulička, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Týnská ulička, Staré Město - Praha 1 | 6

Byt 2 + kk

Interiér 42 m2

Praha 1, Staré Město, Týnská ulička

9 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Klimatizovaný byt s okny do vnitrobloku je umístěn v historickém měšťanském domě stojícím v bezprostřední blízkosti Staroměstského náměstí, Ungeltu a Týnského chrámu, v lokalitě osídlené už od 11. století.

Dispozici jednotky ve 2. podlaží tvoří obytný prostor s kuchyňským a jídelním koutem, ložnice, koupelna (sprcha, WC, bidet, umyvadlo), chodbička s přípojkou na pračku a předsíň.

Součástí vybavení jsou 2 klimatizační jednotky, parkety v obou obytných místnostech, špaletová okna s vitrážovými skly a kuchyňská linka s plynovým sporákem. Vytápění a ohřev vody plynovým kotlem. K bytu přísluší sklep. Dům je po rekonstrukci, má upravené společné prostory a moderní výtah.

Atraktivní lokalita v samém srdci Starého Města nabízí pěší dosah mnoha památek, široký výběr restaurací, barů i kaváren, nákupní možnosti od butiků v luxusní Pařížské ulici, přes obchodní centra až po malé obchody, blízkost divadel, kostelů a galerií. V docházkové vzdálenosti od domu je stanice metra linky A Staroměstská i linky B Náměstí Republiky, stejně tak jako zastávky tramvají mnoha linek včetně nočních. Kdo zatouží po klidu a zeleni, může navštívit zahradu Za svatyněmi u Anežského kláštera nebo nedaleké Letenské sady. Krásné výhledy na panorama Hradčan poskytují paluby při plavbě některou z lodí, kotvících 5 minut chůze od domu.

Interiér 42 m2, sklep 2,16 m2.

Prodejní cena 9 500 000 Kč / 372 111 €
Celková plocha 42 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33948

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.