Byt 3 + kk, Sudoměřská, Žižkov - Praha 3 | 1
Byt 3 + kk, Sudoměřská, Žižkov - Praha 3 | 2
Byt 3 + kk, Sudoměřská, Žižkov - Praha 3 | 3
Byt 3 + kk, Sudoměřská, Žižkov - Praha 3 | 4
Byt 3 + kk, Sudoměřská, Žižkov - Praha 3 | 5
Byt 3 + kk, Sudoměřská, Žižkov - Praha 3 | 6
Byt 3 + kk, Sudoměřská, Žižkov - Praha 3 | 7
Byt 3 + kk, Sudoměřská, Žižkov - Praha 3 | 8
Byt 3 + kk, Sudoměřská, Žižkov - Praha 3 | 9
Byt 3 + kk, Sudoměřská, Žižkov - Praha 3 | 10
Byt 3 + kk, Sudoměřská, Žižkov - Praha 3 | 11
Byt 3 + kk, Sudoměřská, Žižkov - Praha 3 | 12

Byt 3 + kk

Interiér 89 m2, lodžie 2 m2

Praha 3, Žižkov, Sudoměřská

11 960 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Kompletně zrekonstruovaný klasický byt s vysokými stropy a arkýřem se nachází ve 4.patře udržovaného secesního domu s výtahem v atraktivní části Prahy 3 - Žižkov, jen pár kroků od stanice metra a nákupního a zábavního centra Atrium Flora či oblíbeného náměstí Jiřího z Poděbrad.

Dispozice nabízí vstupní halu, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a arkýřem a ložnici s en-suite koupelnou (vana, umyvadlo, WC), obě tyto místnosti jsou orinetované do ulice na západní stranu, dále samostatnou toaletu a komoru, ložnici s en-suitou koupelnou (sprchový kout, umyvadlo, WC), šatnou a lodžií s orietnací do klidného vnitrlobloku na východ.

Interiér prošel kompletní, velmi nákladnou rekonstrukcí za použití nadstandardních materiálů a kombinace původních prvků s moderními technologiemi. Jsou zde nové dubové parkety (I. šarže), repasovaná špaletová okna, kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči Siemens se zabudovanou vinotékou a žulovou deskou Bianco Sardo, vestavěné skříně se zabudovaným osvětlením, sanita Villeroy & Boch a Hansgrohe (umyvadlové baterie s vestavnými perlátory, ve sprše a vaně termostatické baterie), italské obklady a dlažba a výmalba nejkvalitnějšími britskými barvami Farrow & Ball. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel Baxi se zásobníkem teplé vody a s vysokou účinností a nízkými provozními náklady, inteligentní systém Honeywell umožňuje ovládat vytápění přes smartphone odkudkoliv na světě. Moderní vybavení vyobrazené na fotografiích je součástí kupní ceny. Parkování před domem v zóně pro rezidenty, možnost pronájmu parkovacího stání pár kroků od domu (Luxemburg Plaza, Atrium Flora).

Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost – v pěším dosahu je stanice metra linky A a zastávky tramvají i autobusů Flora i Jiřího z Poděbrad. V blízkosti se nachází kompletní občanská vybavenost – velké nákupní centrum, obchody, pošta, lékárna, kavárny, bistra nebo restaurace. Procházkou lze dojít do Riegrových sadů i parku Parukářka.

Interiér 89,48 m2, lodžie 2,11 m2, sklep.

Prodejní cena 11 960 000 Kč / 479 167 €
Služby 2 716 Kč
Celková plocha 91 m2
Lodžie 2 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB E
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33984

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.