Byt 3 + kk, Šimáčkova, Holešovice - Praha 7 | 1
Byt 3 + kk, Šimáčkova, Holešovice - Praha 7 | 2
Byt 3 + kk, Šimáčkova, Holešovice - Praha 7 | 3
Byt 3 + kk, Šimáčkova, Holešovice - Praha 7 | 4
Byt 3 + kk, Šimáčkova, Holešovice - Praha 7 | 5
Byt 3 + kk, Šimáčkova, Holešovice - Praha 7 | 6
Byt 3 + kk, Šimáčkova, Holešovice - Praha 7 | 7
Byt 3 + kk, Šimáčkova, Holešovice - Praha 7 | 8
Byt 3 + kk, Šimáčkova, Holešovice - Praha 7 | 9
Byt 3 + kk, Šimáčkova, Holešovice - Praha 7 | 10
Byt 3 + kk, Šimáčkova, Holešovice - Praha 7 | 11
Byt 3 + kk, Šimáčkova, Holešovice - Praha 7 | 12
REAL-TIME VIDEOPROHLÍDKA

Byt 3 + kk

Interiér 113 m2

Praha 7, Holešovice, Šimáčkova

11 850 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Zrekonstruovaný světlý a vzdušný mezonetový byt s interiérem ve skandinávském stylu se nachází v posledním podlaží nárožního secesního domu s výtahem. Dům je situován v boční ulici kousek od Stromovky, Výstaviště a Veletržního paláce.

Ve vstupní úrovni bytu
(v 7. podlaží) je umístěn otevřený obytný prostor s jídelnou a kuchyní, ložnice, mezonetový dětský pokoj, koupelna, šatna, předsíň a komora s přípojkou na pračku a sušičku. Galerie v patře je vyhrazena pro relaxaci a pracovnu.

Rekonstrukce interiéru proběhla před 2 lety. Součástí vybavení jsou kvalitní vinylové plovoucí podlahy s korkovým podkladem, dlažba v předsíni, komoře a koupelně, dřevěné dveře s nadstandardní výškou 210 cm na míru od truhláře. Kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči AEG a Electrolux (indukční varná deska, myčka, trouba, mikrovlnná trouba) a pracovní deskou z dubového masivu. Vytápění plynovým kotlem. K jednotce přísluší prostorný sklep. Dům je po kompletní rekonstrukci, parkování pro rezidenty vyhrazuje modrá zóna.

Ulice lemovaná stromy
vede stranou od hlavních komunikací. V pěším dosahu je mateřská, základní a umělecká škola, Sokol, několik kaváren a restaurací, supermarket a také nově otevřené obchodní centrum. Místo nabízí i kulturní vyžití – blízko je do Národní galerie, artového kina Oko nebo na Výstaviště. Na nedalekém Řezáčově náměstí se konají celoroční farmářské trhy. Výhodou lokality je též snadná dostupnost centra tramvají i metrem, blízký vstup do rozlehlého parku Stromovka a snadné napojení na cyklostezku podél Vltavy.

Interiér 113,1 m2 (dle Prohlášení vlastníka je výměra 90,1 m2 + galerie v patře 23m2).

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 11 850 000 Kč / 433 589 €
Služby 3 376 Kč
Celková plocha 113 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34023
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.