Byt 3 + 1, Páričkova, Ružinov - Bratislava II | 1
Byt 3 + 1, Páričkova, Ružinov - Bratislava II | 2
Byt 3 + 1, Páričkova, Ružinov - Bratislava II | 3
Byt 3 + 1, Páričkova, Ružinov - Bratislava II | 4
Byt 3 + 1, Páričkova, Ružinov - Bratislava II | 5
Byt 3 + 1, Páričkova, Ružinov - Bratislava II | 6
Byt 3 + 1, Páričkova, Ružinov - Bratislava II | 7
Byt 3 + 1, Páričkova, Ružinov - Bratislava II | 8

Byt 3 + 1

Interiér 112 m2, terasa 10 m2

Bratislava II, Ružinov, Páričkova

8 922 450 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Prostorný mezonetový byt se severozápadní terasou s výhledem do tichého vnitrobloku a zároveň na Malé Karpaty se nachází v nástavbě cihlového domu v lokalitě Na Nivách s 500 byty, které se stávají součástí přeměny tohoto území na prestižní multifunkční čtvrť.

Za vstupním prostorem s chodbou v 5. podlaží je obývací pokoj s krbem, propojený se zařízenou kuchyní a terasou s výhledem do zeleného dvora i na Malé Karpaty. Z kuchyně vedou dveře do spíže, u vstupu do bytu je hostinská toaleta. Vyšší podlaží tvoří otevřený prostor, 2 ložnice, koupelna s vanou a sprchovým koutem a samostatná toaleta. K bytu přísluší vyhřívaná sklepní kóje.

Podlahy v obývacím pokoji jsou dřevěné, v ostatních částech laminátové. V kuchyni, koupelně, na toaletách a vstupní chodbě je dlažba. Okna jsou plastová. Vytápění a ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel. V každém pokoji jsou umístěné klimatizační jednotky. Nástavba domu je z r. 2004, v domě je výtah.

Nové Nivy, které nabízejí svým obyvatelům bohatý komunitní život, se stávají sídlem světových start-up firem a nadnárodních společností. Zdejší obyvatelé mají na dosah ruky všechny standardní služby: školy a zdravotní, kulturní i sportovní instituce. Polyfunkčnost čtvrti umožňuje kvalitní bydlení, trávení volného času i pracovní život na jednom místě. Lokalita poskytuje výbornou dostupnost autem i MHD. V těsné blízkosti vzniká nová stanice Nivy, moderní nákupní centrum se zelenou střechou, unikátní trh i restaurace všech možných chutí.

Interiér 120 m2, terasa 9 m2, sklepní kóje 2 m2.

Prodejní cena 8 922 450 Kč / 349 900 €
Služby 200 €
Celková plocha 122 m2
Terasa 10 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34055

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.