Byt 4 + kk, Holešovice - Praha 7 | 1
Byt 4 + kk, Holešovice - Praha 7 | 2

Byt 4 + kk

Interiér 145 m2, terasa 63 m2

Praha 7, Holešovice

23 400 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Unikátní penthouse se 3 terasami je součástí špičkového moderního bytového domu, který právě vzniká v dynamicky se rozvíjející čtvrti, která již dnes nabízí množství trendy kaváren, restaurací, obchodů, ale i školky, školy, sportoviště aj. Oblast vyniká také skvělou dopravní dostupností. Plánované dokončení Q3 2020.

Dispozici vstupní úrovně v 7. podlaží bude tvořit velkoryse pojatý obytný prostor s otevřenou kuchyní a terasou, 2 ložnice (jedna z nich s vlastní koupelnou a vstupem na druhou terasu), vstupní hala a druhá koupelna. 8. podlaží vytvoří otevřený prostor s přilehlou střešní terasou orientovanou do vnitrobloku.

Ke standardu vybavení patří dvojvrstvá dubová podlaha, v koupelně vyhřívaná kamenná dlažba a kamenný obklad, velkoformátová hliníková okna s izolačními dvojskly a přípravou pro venkovní žaluzie, bezpečnostní vstupní dveře (třída 3) a bezfalcové interiérové dveře, zásuvky pro připojení telefonu/internetu/TV v obou obytných místnostech, vstup do domu na čip nebo příprava pro chlazení a pro systém chytré domácnosti. Vytápění z centrální kotelny v domě. K bytu je nutné přikoupit sklep a lze dokoupit také garážové stání.

Původně průmyslové Holešovice vyrostly do moderní čtvrti s lehce bohémskou atmosférou. K výhodám zdejšího bydlení přispívá zejména rychlý dosah centra tramvají i metrem, kompletní občanská vybavenost (potraviny, pekárny, bistra, kavárny, restaurace, lékárny a lékaři), ale také umělecká galerie, knihovna, multikulturní centrum či fitness centra. V pěším dosahu jsou mateřské a základní školy i gymnázium. Kousek od domu je golfový driving range, blízko je též na oblíbenou cyklostezku podél Vltavy.

Celková podlahová plocha 145 m2, terasy 63 m2. Plochy se mohou od finálního provedení mírně lišit.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 23 400 000 Kč / 877 061 €
Celková plocha 208 m2
Terasa 63 m2
Parkování Garážové stání za příplatek
Sklep Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34098
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.