Byt 4 + kk, Dobřichovice - Praha-západ | 1
Byt 4 + kk, Dobřichovice - Praha-západ | 2
Byt 4 + kk, Dobřichovice - Praha-západ | 3
Byt 4 + kk, Dobřichovice - Praha-západ | 4
Byt 4 + kk, Dobřichovice - Praha-západ | 5
Byt 4 + kk, Dobřichovice - Praha-západ | 6
Byt 4 + kk, Dobřichovice - Praha-západ | 7
Byt 4 + kk, Dobřichovice - Praha-západ | 8
Byt 4 + kk, Dobřichovice - Praha-západ | 9
Byt 4 + kk, Dobřichovice - Praha-západ | 10
Byt 4 + kk, Dobřichovice - Praha-západ | 11
EXKLUZIVNĚ

Byt 4 + kk

Interiér 134 m2, balkon 8 m2

Praha-západ, Dobřichovice

9 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Byt s jihovýchodně orientovaným balkonem a krásnými výhledy na okolní zalesněné kopce je umístěn ve 2. podlaží nízkoenergetického domu zasazeného do vilové čtvrti města u Berounky. Místo obklopené přírodními parky leží necelých 10 km od okraje Prahy, která je snadno dostupná autem i hromadnou dopravou.

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyní, hlavní ložnice s en-suite koupelnou a se zastřešeným balkonem s výhledem do zeleně, další 2 ložnice, centrální koupelna, samostatná toaleta, hala a komora.

Dům je po právě dokončené kompletní rekonstrukci a splňuje parametry energetické třídy B. Okna jsou plastová, podlahy plovoucí laminátové, v koupelnách velkoformátová dlažba. Vytápění zajišťují plynové kotle. Obyvatelé bytu mohou využívat slunnou zahradu, parkovat lze na zpevněné ploše na pozemku. K bytu je možné přikoupit velký nebytový prostor v suterénu domu, který má vlastní sociální, technické i skladovací zázemí a samostatný vstup. Plocha je vhodná například na kancelář, kosmetický salon apod.

Dobřichovice jsou už po mnoho let díky své poloze nedaleko Českého Krasu a Brd a zároveň nevelké vzdálenosti od Prahy oblíbenou rezidenční lokalitou, která nabízí veškeré služby i nabídku kulturního i sportovního vyžití. Cesta vlakem do Prahy ke stanici metra Smíchovské nádraží trvá 23 minut, až do centra na Hlavní nádraží půlhodinu. Sportovní nadšenci uvítají cyklostezky vedoucí podél Berounky a krásnou okolní krajinou.

Interiér 134,47 m2, balkon 7,55 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 9 500 000 Kč / 362 595 €
Celková plocha 142 m2
Balkon 8 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34130

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.