Byt 3 + kk, náměstí Interbrigády, Bubeneč - Praha 6 | 1
Byt 3 + kk, náměstí Interbrigády, Bubeneč - Praha 6 | 2
Byt 3 + kk, náměstí Interbrigády, Bubeneč - Praha 6 | 3
Byt 3 + kk, náměstí Interbrigády, Bubeneč - Praha 6 | 4
Byt 3 + kk, náměstí Interbrigády, Bubeneč - Praha 6 | 5
Byt 3 + kk, náměstí Interbrigády, Bubeneč - Praha 6 | 6
Byt 3 + kk, náměstí Interbrigády, Bubeneč - Praha 6 | 7
Byt 3 + kk, náměstí Interbrigády, Bubeneč - Praha 6 | 8
Byt 3 + kk, náměstí Interbrigády, Bubeneč - Praha 6 | 9
Byt 3 + kk, náměstí Interbrigády, Bubeneč - Praha 6 | 10
EXKLUZIVNĚ

Byt 3 + kk

Interiér 123 m2

Praha 6, Bubeneč, náměstí Interbrigády

14 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Prostorný a světlý mezonetový byt s pěknými výhledy je umístěn ve 4. a 5. patře renovovaného činžovního domu bez výtahu, stojícího v oblíbené části Prahy 6 Bubeneč přímo u parku a v pěším dosahu Stromovky, v místě s perfektní dostupností centra i letiště.

Ve vstupní úrovni
se nachází velký obývací pokoj s jídelnou a částečně oddělenou kuchyní, 2 ložnice, koupelna (vana, sprchový kout, toaleta) a otevřená vstupní hala. V podkroví je galerie, prostor vhodný jako ložnice pro hosty a technická místnost s úložným prostorem. Další plocha na uložení věcí je v komoře na chodbě domu.

Součástí vybavení jsou plastová a ateliérová okna, venkovní žaluzie, laminátové podlahy, vestavěné skříně, kompletní kuchyňská linka se spotřebiči Bosch, bezpečnostní vstupní dveře a domovní audiovrátný. V dětském pokoji, v koupelně a na toaletě je podlahové vytápění, zdrojem tepla pro celý byt je vlastní plynový kotel. Dům je pěkně udržovaný, výtah zde není.

V blízkosti funguje několik mateřských a základních škol, dětských hřišť, obchodů či kaváren a lékárna. Blízko je na tramvajovou zastávku i do Dejvického divadla. Stanice metra Dejvická je vzdálena asi 10 minut chůze stejně jako univerzitní kampus, supermarket nebo prostor, kde se pravidelně konají farmářské trhy. Procházkou lze dojít do Královské obory Stromovka.

Interiér 123 m2 (plocha se světlou výškou nad 1,5 m), dle prohlášení vlastníka, kde není zahrnuto podkroví 91,55 m2.

Prodejní cena 14 900 000 Kč / 589 166 €
Služby 4 500 Kč
Celková plocha 123 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34141
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.