Byt 3 + 1, Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 3 + 1, Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 3 + 1, Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 3 + 1, Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 3 + 1, Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 3 + 1, Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 3 + 1, Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 7
Byt 3 + 1, Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 8
Byt 3 + 1, Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 9
Byt 3 + 1, Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 10
Byt 3 + 1, Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 11
Byt 3 + 1, Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 12

Byt 3 + 1

Interiér 138 m2

Praha 1, Staré Město, Haštalská

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Světlý byt s vysokými stropy, velkými pokoji a interiérem harmonicky kombinujícím původní noblesu s moderními prvky je umístěn ve 2. patře historického pavlačového domu. Mystická lokalita na Starém Městě plná romantických křivolakých uliček se rozkládá jen kousek od Staroměstského náměstí.

Vstupní prostor bytu tvoří pavlač zdobená původními vitrážovými okny. Následuje hala, odkud lze vstoupit do obývacího pokoje, kuchyně, koupelny a na hostinskou toaletu. Velkoryse pojatý obývací pokoj s jídelnou je prosvětlen množstvím jižně orientovaných oken, na jih směřují i obě ložnice. Z hlavní ložnice je přístup do průchozí koupelny s vanou, 2 umyvadly, walk-in sprchou, toaletou a skrytou nikou na kotel a pračku.

Součástí vybavení je nábytek na míru, množství důmyslných úložných prostor, kuchyňská linka oblých tvarů se spotřebiči Siemens (včetně XXL indukční varné desky), designové skleněné radiátory, dřevěná špaletová okna, podlahové vytápění v koupelně nebo původní masivní dveře. Vytápění plynovým kotlem Vaillant. V domě není výtah, přístup k bytu je po historickém schodišti s pohodlnými nízkými schodnicemi.

Zrekonstruovaná budova stojí ve čtvrti dýchající historií, v jednosměrné ulici nedaleko Staroměstského náměstí i náměstí Republiky. Kousek od domu funguje kavárna, několik restaurací včetně vyhlášené La Degustation, sportoviště, obchody s delikatesami, Divadlo v Dlouhé nebo klub Roxy s galerií NoD. Přímo ve dvoře domu funguje rodinné centrum YMCA, pár kroků vede do jeslí, mateřské i základní školy. V blízkém komplexu Anežského kláštera je krásná zahrada Za svatyněmi.

Podlahová plocha 137,8 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase například přes aplikaci WhatsApp, FaceTime, Messenger nebo Skype.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 138 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34182

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.