Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 1
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 2
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 3
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 4
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 5
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 6
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 7
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 8
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 9
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 10
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 11
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 12

Byt 3 + 1

Interiér 81 m2, balkon 1 m2

Praha 1, Josefov, Elišky Krásnohorské

16 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Klasický byt s velkými místnostmi, vysokými stropy a s výhledem na kostel sv. Ducha se nachází v 6. podlaží pěkně upraveného historického domu s výtahem stojícího v boční ulici v působivé čtvrti Josefov, v místě bývalého Židovského města, jen pár kroků od bulváru Pařížská s luxusními obchody.

Dispozici východně orientovaného bytu tvoří obývací pokoj s arkýřem, ložnice s balkonkem, 2. ložnice, kuchyně, předsíň, koupelna, samostatná toaleta, vstupní hala a komora.

Interiér byl zrekonstruován v r. 2005. Součástí vybavení jsou zrepasované parkety, původní dvoukřídlé dveře, kuchyňská linka s elektrickou troubou Electrolux a plynovým sporákem, podlahové vytápění v koupelně. Je možné obnovit zabezpečovací službu Jablotron. Okna jsou původní dřevěná špaletová, brzy bude probíhat jejich výměna. Vytápění plynovým kotlem Protherm (z r. 2018). K jednotce přísluší sklep. Parkování před domem v zóně pro rezidenty, garážové stání lze pronajmout v blízkém hotelu.

Dům se nachází v jedné z nejatraktivnějších pražských částí, a přesto stranou hlavních turistických tras. V těsné blízkosti je množství památek (například kostely sv. Ducha a U Salvátora nebo Španělská synagoga), okolí nabízí pestrou nabídku restaurací a kaváren, malých obchodů, butiků světových značek i českých návrhářek, ale také služby pro běžný život (prodejny potravin, poštu, knihovnu nebo školy od jeslí po vysoké). Místo má dobrou dostupnost MHD, pár kroků od domu je tramvajová zastávka, v pěším dosahu i stanice metra. Možnost relaxace v zeleni poskytuje zahrada Za svatyněmi u Anežského kláštera.

Interiér 80,5 m2, balkón 1 m2, sklep 4,7 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 16 900 000 Kč / 618 142 €
Celková plocha 82 m2
Balkon 1 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34300

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.