Byt 5 + kk, Skokanská, Břevnov - Praha 6 | 1
Byt 5 + kk, Skokanská, Břevnov - Praha 6 | 2
Byt 5 + kk, Skokanská, Břevnov - Praha 6 | 3
Byt 5 + kk, Skokanská, Břevnov - Praha 6 | 4
Byt 5 + kk, Skokanská, Břevnov - Praha 6 | 5
Byt 5 + kk, Skokanská, Břevnov - Praha 6 | 6
Byt 5 + kk, Skokanská, Břevnov - Praha 6 | 7
Byt 5 + kk, Skokanská, Břevnov - Praha 6 | 8
Byt 5 + kk, Skokanská, Břevnov - Praha 6 | 9
Byt 5 + kk, Skokanská, Břevnov - Praha 6 | 10
Byt 5 + kk, Skokanská, Břevnov - Praha 6 | 11
Byt 5 + kk, Skokanská, Břevnov - Praha 6 | 12
Byt 5 + kk, Skokanská, Břevnov - Praha 6 | 13
Byt 5 + kk, Skokanská, Břevnov - Praha 6 | 14
Byt 5 + kk, Skokanská, Břevnov - Praha 6 | 15

Byt 5 + kk

Interiér 173 m2, terasa 28 m2, balkon 21 m2

Praha 6, Břevnov, Skokanská

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Nedávno dokončený prostorný designově zařízený rodinný byt s kvalitním vybavením, terasou, lodžií, balkonem a 2 garážovými stáními je umístěn ve 3. podlaží oceňovaného projektu La Crone obklopeného zelení a zasazeného do sousedství městské památkové zóny Prahy 6 Tejnka.

Velkorysá dispozice s orientací do 3 světových stran poskytuje obývací pokoj propojený s kuchyní, jídelnou a prostornou terasou, hlavní ložnici s en-suite koupelnou a lodžií, 2 ložnice, pracovnu či další ložnici s balkonem, centrální koupelnu, samostatnou toaletu, vstupní chodbu a prádelnu.

Interiér zaujme na první pohled důmyslně promyšleným a precizně provedeným designem od ateliéru Monom. Přírodní barva dubového dřeva podlahy příjemně koresponduje s bílým dekorem dveří, vestavěných prvků s množstvím úložných prostor, dřevohliníkových rámů oken i decentní kuchyňské linky. Skleněné zábradlí teras a balkonu nenarušuje výhled ani přístup denní světla. Příjemný pocit tepla dodávají podlahové konvektory a vyhřívaná dlažba v koupelnách (centrálním zdrojem vytápění domu je plynový kondenzační kotel). Vstupní dveře jsou protipožární bezpečnostní (tř. 2). Kupní cena zahrnuje dvě garážová stání a prostorný sklep. V domě je kočárkárna, v celém komplexu funguje ostraha a údržba zeleně.

Místo k velmi klidnému bydlení vyniká množstvím příležitostí ke sportu i relaxaci – v bezprostřední blízkosti je několik stadionů, tenisové kurty, park Ladronka s inline dráhou a cyklostezkou. K procházkám, běhu či venčení domácích mazlíčků je možné využívat nedaleký Petřín. Lokalita se řadí mezi jednu s nejčistším vzduchem v Praze. V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost včetně mezinárodních školek a prestižních škol, 5 minut autem je také nemocnice s dětskou pohotovostí. Dopravní spojení zajišťují autobusy, cesta ke stanici metra linky B Anděl nebo linky A Petřiny trvá okolo 10 minut, stejně dlouho zabere pěší cesta k tramvajové zastávce. Místo má výhodnou polohu pro cesty na letiště, a to nejen autem, ale i přímým autobusovým spojem.

Podlahová plocha 172,6 m2, terasa 28,2 m2, lodžie 13,9 m2, balkon 7,7 m2, sklep 17 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 222 m2
Terasa 28 m2
Balkon 21 m2
Parkování 2 garážová stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34622

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.