Byt 1 + kk, Vršní, Kobylisy - Praha 8 | 1
Byt 1 + kk, Vršní, Kobylisy - Praha 8 | 2
Byt 1 + kk, Vršní, Kobylisy - Praha 8 | 3
Byt 1 + kk, Vršní, Kobylisy - Praha 8 | 4
Byt 1 + kk, Vršní, Kobylisy - Praha 8 | 5
Byt 1 + kk, Vršní, Kobylisy - Praha 8 | 6
Byt 1 + kk, Vršní, Kobylisy - Praha 8 | 7
Byt 1 + kk, Vršní, Kobylisy - Praha 8 | 8
Byt 1 + kk, Vršní, Kobylisy - Praha 8 | 9
Byt 1 + kk, Vršní, Kobylisy - Praha 8 | 10
Byt 1 + kk, Vršní, Kobylisy - Praha 8 | 11

Byt 1 + kk, 2.NP, č.22

Interiér 53 m2

Praha 8, Kobylisy, Vršní

Byt se zimní zahradou ve 2. podlaží novostavby umístěné vysoko nad centrem Prahy a údolím Vltavy, v oblíbené čtvrti Kobylisy s perfektním dopravním spojením, kompletní nabídkou služeb a množstvím zeleně. Dokončení je naplánováno na konec tohoto roku.

Dispozici bytu tvoří hlavní obytný prostor s přípravou na kuchyni a dostatkem místa pro spáci zónu, jehož součástí je uzaviratelná zimní zahrada. Dále je zde koupelna (se sprchovým koutem a WC) a prostorná vstupní chodba.

Interiér bude dokončen v elegantním standardu, zahrnujícím vinylové podlahy, keramickou dlažbu a obklady v koupelně, francouzská okna s dřevěnými a hliníkovými rámy, značkovou sanitu a bezpečnostní vstupní dveře. Vytápění bude zajišťovat centrální plynová kotelna v domě. Kupní cena zahrnuje sklep.

Dům vzniká v místě vzdáleném pouhých 20 minut tramvají od centra a stanice metra je 150 m od domu. V blízkém okolí funguje supermarket, kobyliský Dvůr s farmářskými produkty a komunitními akcemi, několik kaváren a restaurací, spousta malých obchodů, banka, lékárna nebo koupaliště, další služby (poliklinika, mateřské a základní školy, sportovní hala) jsou v docházkové vzdálenosti. V blízkosti je plno upravených zelených ploch, například revitalizovaný park Dlážděnka, přírodní památka Okrouhlík, rozlehlý Ďáblický háj nebo přírodní park Drahaň-Troja s mnoha unikátními přírodními památkami.

Celková plocha dle OZ 52,9 m2.

Pro další informace o projektu navštivte webovou stránku www.vrsni.com.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 53 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34649

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.