Byt 2 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 2 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 2 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 2 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 2 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 2 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 6

Byt 2 + kk

Interiér 51 m2, balkon 10 m2

Praha 2, Vinohrady, Mánesova

Ubytovací jednotka s balkonem orientovaným na jih do vnitrobloku je umístěna v suterénu kompletně zrekonstruovaného klasického činžovního domu. Lokalita, v níž se dům nachází, leží na pomezí Vinohrad a Nového Města, jen pár minut chůze od Václavského náměstí, Národního muzea, Hlavního nádraží a Riegrových sadů.

Plocha jednotky je rozdělena na obývací pokoj s kuchyní, ložnici a koupelnu (s vanou a toaletou). Z obou obytných místností vede vstup na velký balkon.

Nová francouzská okna mají dřevěné rámy, na podlahách je dlažba. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Jednotka vznikla v roce 2014 při kompletní rekonstrukci domu a společných prostor.

Místo je skvěle dostupné metrem i tramvají, do centra nebo na Hlavní nádraží, odkud jezdí přímý autobusový spoj na letiště, lze snadno dojít pěšky. V bezprostřední blízkosti funguje kompletní občanská vybavenost, je zde mnoho restaurací a obchodů, divadla, kluby, ale také poliklinika a veškeré další služby. Velmi blízko se rozkládá park Riegrovy sady s krásným výhledem na panorama města.

Interiér 50,9 m2, balkon 9,7 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 61 m2
Balkon 10 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34668

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.