Byt 5 + kk, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 1
Byt 5 + kk, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 2
Byt 5 + kk, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 3
Byt 5 + kk, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 4
Byt 5 + kk, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 5
Byt 5 + kk, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 6
Byt 5 + kk, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 7
Byt 5 + kk, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 8
Byt 5 + kk, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 9
Byt 5 + kk, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 10
Byt 5 + kk, Pernerova, Karlín - Praha 8 | 11

Byt 5 + kk

Interiér 191 m2, terasa 59 m2, lodžie 8 m2

Praha 8, Karlín, Pernerova

Unikátní třípodlažní penthouse představuje odpověď na otázku, jak najít kompromis mezi městským bytem a domovem s dostatkem volného prostoru v interiéru i exteriéru. Pomyslnou třešničkou na dortu bude možnost užívat si výhledy na metropoli ze střešní terasy a dokonce i z bazénu. Nabízený penthouse je jednou ze dvou posledních volných jednotek tohoto typu v komplexu Praga Rezidence, který právě vzniká v oblíbené lokalitě Karlín v těsném sousedství parku a v rychlém dosahu centra.

Hned po vstupu do jednotky v 9. nadzemním podlaží se vám otevře vzdušný a světlý prostor s jedinečnými výhledy na koruny stromů i na stověžatou Prahu. Velkoformátovými okny „od podlahy ke stropu“ proudí množství denního světla, sluneční paprsky si pohrávají se stíny. Pocit naprosté volnosti umocňují velkorysé rozměry obývacího pokoje propojeného s kuchyní a jídelnou, odkud lze projít na lodžii. Dále je zde k dispozici rodičovská ložnice s en-suite koupelnou. Po schodišti vystoupáte do soukromé zóny s druhou ložnicí s en-suite koupelnou, dalšími 2 ložnicemi a západně orientovanou terasou, kde můžete v naprostém soukromí relaxovat. V nejvyšším podlaží, více než 20 metrů nad zemí, vznikne střešní terasa s letní kuchyní a posezením. Pouze obyvatelům 6 penthousů bude umožněn přístup k privátnímu bazénu s výhledy, které se neomrzí.

Byt je nabízen bez finálních povrchů v kolaudačním minimu. Vybavení zahrnuje velkoplošná hliníková okna a bezpečnostní dveře, přípravu na inteligentní domácí systém. Součástí kupní ceny je sklep, k bytu lze přikoupit 1 či 2 parkovací stání. U rezidence vznikne privátní park.


Čtvrť Karlín
svou úrovní služeb, množstvím zeleně a cyklostezek i možností kulturního vyžití připomíná evropské metropole. V blízkosti rezidence jsou parky, kulturní centra, školy všech stupňů, obchody i restaurace s nabídkou kulinářských skvostů. Stanice metra linky B i tramvajová zastávka Křižíkova jsou vzdáleny pár metrů, cesta do samého centra města trvá jen několik málo minut.

Zkolaudováno.

Podlahová plocha bytu 191,3 m2, lodžie 8,4 m2, terasy 9,2 m2 a 49,5 m2, sklep 4,26 m2.

Prodejní cena rezervováno
Celková plocha 258 m2
Terasa 59 m2
Lodžie 8 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34780
Informace o projektu PRAGA Rezidence
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.