Byt 1 + 1, Nové Mesto - Bratislava III | 1
Byt 1 + 1, Nové Mesto - Bratislava III | 2
Byt 1 + 1, Nové Mesto - Bratislava III | 3
Byt 1 + 1, Nové Mesto - Bratislava III | 4
Byt 1 + 1, Nové Mesto - Bratislava III | 5
Byt 1 + 1, Nové Mesto - Bratislava III | 6
Byt 1 + 1, Nové Mesto - Bratislava III | 7
Byt 1 + 1, Nové Mesto - Bratislava III | 8
Byt 1 + 1, Nové Mesto - Bratislava III | 9
Byt 1 + 1, Nové Mesto - Bratislava III | 10
Byt 1 + 1, Nové Mesto - Bratislava III | 11
Byt 1 + 1, Nové Mesto - Bratislava III | 12
Byt 1 + 1, Nové Mesto - Bratislava III | 13

Byt 1 + 1

Interiér 46 m2, zahrada 16 m2

Bratislava III, Nové Mesto

4 263 435 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nadčasové bydlení na úpatí Malých Karpat s vlastní předzahrádkou v lukrativní bratislavské čtvrti nabízí 1pokojový slunný byt na Kolibě. Spojuje výhody novostavby s moderními designovými prvky v provedení vysokého standardu kvalitních značek. Výhodou projektu je umístění v dosahu srdce Bratislavy i přírody. Stavba je čerstvě zkolaudována a připravena k nastěhování (březen 2020).

Interiér bytu s orientací na západ tvoří vstupní chodba s walk-in šatnou, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, ložnice propojená s kuchyňským koutem a se vstupem do předzahrádky.

Standard bytu tvoří dřevěné podlahy, obklady, dlažba a sanita značky Villeroy & Boch, vodovodní baterie Hansa, interiérové ​​dveře Sapeli s nadstandardní výškou 210 cm a skrytými panty, vstupní bezpečnostní protipožární dveře Defendoor, videovrátný, regulovatelné podlahové vytápění s bezdrátovými digitálními termostaty, žebříkový radiátor v koupelně, hliníková okna s izolačním trojsklem a předpříprava na vnější elektrické hliníkové žaluzie.

K bytu je možné dokoupit venkovní parkovací stání za cenu 15 000 eur (s DPH) nebo vnitřní garážové stání v ceně 25 000 eur (s DPH).

Jedinečný bytový komplex u Malých Karpat je umístěn v dosahu centra města a zároveň v tiché části v blízkosti přírody. Okolí nabízí mnoho možností pro cykloturistiku, letní i zimní sporty či procházky po rozlehlých loukách kolibské přírody. V blízkém okolí se nachází občanská vybavenost včetně zastávek MHD, kaváren, restaurací i škol. V docházkové vzdálenosti je umístěna soukromá anglická školka, potraviny, pekárna a oblíbený park Gaštanica s dětským hřištěm rozprostírající se na ploše 5 000 m2. Lokalita je oblíbená díky blízkosti přírody a zároveň centra města, které je rychle dostupné autem i MHD.

Rezidenci tvoří tři nové čtyřpodlažní bytové domy s vnitřním i vnějším parkováním a zelenými střechami. Pro rezidenty je k dispozici kočárkárna/kolárna i nové dětské hřiště na soukromém oploceném pozemku příslušejícím k domu.

Interiér 30 m2, předzahrádka 17 m2.

Cena nemovitosti ve standardu je 159 500 eur (s DPH).

Prodejní cena 4 263 435 Kč / 159 500 €
Celková plocha 46 m2
Zahrada 16 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34923
Informace o projektu Developerský projekt

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.