Byt 2 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 2 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 2 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 2 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 2 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 2 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 2 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 7
Byt 2 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 50 m2

Praha 2, Vinohrady, Mánesova

Ubytovací jednotka s vlastním dvorkem je umístěna v suterénu kompletně zrekonstruovaného klasického činžovního domu. Lokalita, v níž se dům nachází, leží na pomezí Vinohrad a Nového Města, jen pár minut chůze od Václavského náměstí, Národního muzea, Hlavního nádraží a Riegrových sadů.

Plocha jednotky je rozdělena na obývací pokoj s kuchyní, ložnici a koupelnu (s vanou a toaletou). Z obývacího pokoje vede vstup na prostorný dvorek ve výlučném užívání.

Nová okna včetně francouzského mají dřevěné rámy, na podlahách je dlažba. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Jednotka vznikla v roce 2014 při kompletní rekonstrukci domu a společných prostor.

Místo je skvěle dostupné metrem i tramvají, do centra nebo na vlakové Hlavní nádraží, odkud jezdí přímý autobusový spoj na letiště, lze snadno dojít pěšky. V bezprostřední blízkosti funguje kompletní občanská vybavenost, je zde mnoho restaurací a obchodů, divadla, kluby, ale také poliklinika a veškeré další služby. Velmi blízko se rozkládá park Riegrovy sady s krásným výhledem na panorama města.

Interiér 50,4 m2, dvorek 25,2 m2.

Jednotka je kolaudovaná jako nebytová jednotka se způsobem využití ke krátkodobému ubytování.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 50 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34938

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.