Byt 5 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 5 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 5 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 5 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 5 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 5 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 5 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 7

Byt 5 + kk

Interiér 115 m2, balkon 19 m2

Bratislava I, Hlavní město Bratislava

17 650 200 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Moderní pětpokojový světlý byt se 3 balkony a krásnými výhledy na Slavín a Bratislavský hrad se nachází ve 2. podlaží zrekonstruovaného bytového domu ze 30. let, stojícího v prestižní lokalitě pokojné vilové čtvrti v těsné blízkosti hradu či centra města.

Světlý obývací pokoj s kuchyní a jídelnou je propojen prosklenými stěnami se dvěma přilehlými balkony. Další část bytu tvoří 3 ložnice, z toho jedna s balkonem, 2 koupelny, vstupní chodba se samostatnou šatnou (či pracovnou).

Standard v provedení shell & core tvoří velkoformátová hliníková okna s izolačními trojskly, podlahové vytápění, protipožární bezpečnostní vstupní dveře. Vytápění vlastním plynovým kotlem. K bytu je možné přikoupit parkovací stání na pozemku před domem na zpevněné zatravněné ploše.

Příjemná lokalita splňuje představy o bydlení v blízkosti přírody i centra a zároveň poskytuje veškeré služby v blízkém okolí a výbornou dostupnost MHD. Místo s plnou občanskou vybaveností je z centra dostupné i pěšky, kousek od domu je napojení na hlavní dopravní uzel a dálnici D2. Obyvatelé čtvrti mají v blízkosti vše potřebné: vzdělávací instituce od jeslí po univerzity, zdravotní služby, kulturní i sportovní vyžití.

Dokončení stavby je naplánováno na konec r. 2020. Součástí domu bude výtah, jehož dobudování je naplánované po kolaudaci.

K bytu je možné přikoupit 2 parkovací stání za 20 000 eur/1 stání.

Interiér 115 m2, balkony celkem 19 m2 (7 m2, 7 m2, 5 m2).

Prodejní cena 17 650 200 Kč / 690 000 €
Celková plocha 134 m2
Balkon 19 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35085

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.