Byt 4 + kk, Bubeneč - Praha 7 | 1
Byt 4 + kk, Bubeneč - Praha 7 | 2
Byt 4 + kk, Bubeneč - Praha 7 | 3
Byt 4 + kk, Bubeneč - Praha 7 | 4

Byt 4 + kk

Interiér 161 m2, balkon 13 m2

Praha 7, Bubeneč

29 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Světlý podkrovní byt se třemi balkony, přímým výstupem z výtahu právě vzniká v nejvyšším podlaží kompletně zrekonstruovaného činžovního domu z r. 1907 s předzahrádkou v prestižní lokalitě Prahy 7 Letná. Upravená jednosměrná ulice lemovaná zelení vede ke Královské oboře Stromovka, v blízkosti jsou veškeré služby i tramvajová zastávka. Dokončení bytu je plánované na 2. čtvrletí 2021.

Plochu bytu v 6. podlaží bude tvořit téměř 50metrový prostor s obývacím pokojem, přípravou na kuchyni, jídelnou v zimní zahradě a s balkonem, 3 ložnice; jedna s walk-in šatnou a en-suite koupelnou, druhá s vlastním balkonem, dále centrální koupelna, samostatná toaleta, komora a hala se vstupem do výtahu i na domovní schodiště s balkonem (který spolu se schodištěm náleží k ploše bytu). Všechny balkony jsou orientované na severovýchod do zeleného vnitrobloku.

Vybavení bude zahrnovat parketové podlahy, nová dřevěná okna, bezpečnostní vchodové dveře (třída 3) a designové dobové vypínače. Dům je nyní kompletně renovován včetně střechy, stoupacího vedení i rozvodů, upravovány jsou společné prostory se zachovanými původními secesními prvky, výtah bude nový. Vytápění zajistí centrální kotelna. K bytové jednotce je možné dokoupit sklepní kóji.

Velmi žádaná lokalita Letná leží na rozhraní Bubenče a Holešovic v těsném sousedství Stromovky. Nabízí širokou nabídku služeb na vysoké úrovni včetně nového obchodního centra, gurmánských prodejen, útulných kaváren, tradičních cukráren i moderních bister. V rychlém dosahu jsou mateřské a základní školy i gymnázium, dětská hřiště, muzea nebo artové kino, v pěší vzdálenosti jsou také Letenské sady. Rychlé spojení s centrem zajišťují tramvaje ze zastávky Letenské náměstí, cesta ke stanicím metra Hradčanská nebo Vltavská trvá okolo 5 minut.

Podlahová plocha 160,6 m2, balkony 12,5 m2.

Prodejní cena 29 000 000 Kč / 1 133 255 €
Služby 9 321 Kč
Celková plocha 173 m2
Balkon 13 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35163

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.