Byt 2 + 1, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 2 + 1, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 2 + 1, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 2 + 1, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 2 + 1, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 2 + 1, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 2 + 1, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 7
Byt 2 + 1, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 8
Byt 2 + 1, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 9
EXKLUZIVNĚ

Byt 2 + 1

Interiér 76 m2

Praha 2, Vinohrady, Šafaříkova

Klasický vinohradský byt s vysokými stropy, vzdušným rohovým pokojem a původními architektonickými prvky ve 2. nadzemním podlaží domu s historizujícími společnými prostory nedaleko I. P. Pavlova, náměstí Míru nebo parků Folimanka a Grebovka. Jednotka je kolaudována jako byt a je v současné době využívaná jako kancelář.

Interiér je vhodný k renovaci a nabízí se i vrácení dveřního otvoru mezi chodbu a rohovou místnost se dvěma okny (v plánu jako ložnice), ideální pro obývací pokoj. Dispozice nabízí celkem 2 velké pokoje, samostatnou kuchyni, koupelnu, chodbu a předsíň.

Vybavení zahrnuje původní špaletová okna, zámecké parkety se vzorem vídeňského kříže nebo dřevěné dvoukřídlé kazetové dveře s obložkami. Vytápění vlastním plynovým kotlem. Součástí kupní ceny je sklep. Dům je dobře udržovaný a má výtah.

Lokalita klidné boční ulice nedaleko tramvajové zastávky s cestou do centra cca 5 minut. 10 minut chůze jsou vzdálené stanice metra I. P. Pavlova a náměstí Míru. V pěším dosahu je také supermarket a mnoho dalších obchodů, pošta, restaurace, kavárny, rychlé občerstvení a školy od mateřských po gymnázium.

Interiér 75,6 m2, sklep 2,20 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 76 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35261

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.