Byt 3 + kk, Orelská, Vršovice - Praha 10 | 1
Byt 3 + kk, Orelská, Vršovice - Praha 10 | 2
Byt 3 + kk, Orelská, Vršovice - Praha 10 | 3
Byt 3 + kk, Orelská, Vršovice - Praha 10 | 4
Byt 3 + kk, Orelská, Vršovice - Praha 10 | 5
Byt 3 + kk, Orelská, Vršovice - Praha 10 | 6
Byt 3 + kk, Orelská, Vršovice - Praha 10 | 7
Byt 3 + kk, Orelská, Vršovice - Praha 10 | 8
Včetně kuchyně

Byt 3 + kk

Interiér 72 m2, terasa 4 m2

Praha 10, Vršovice, Orelská

12 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nově vznikající klimatizovaný byt s terasou a industriálním nádechem z dílny renomovaného architektonického studia Rangherka 5 se nachází v 5. patře nového projektu Orelská 13 v klidné lokalitě pražských Vršovic. Dokončení bytu je plánované na 1Q/2021.

Tento mezonet nabídne obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, dále ložnici s francouzskými okny a terasou, koupelnu se sprchou a toaletou. Ve druhé úrovni se bude nacházet galerie/pracovna a ložnice oddělená industriální skleněnou příčkou s en-suite koupelnou s vanou a toaletou. Všechny ložnice jsou orientované do klidného, uzavřeného vnitrobloku se vzrostlou zelení.

Interiér bytu bude vybaven kvalitními materiály s designovými prvky na míru včetně klimatizace skryté do podhledů, prosklených industriálních stěn, masivní dřevěné podlahy (kartáčovaný kouřový dub), designového schodiště, přiznaného zdiva, industriálních radiátorů, velkoformátových truhlářských prvků důmyslně zakrývajících např. otopná tělesa, elektrického zastínění ateliérových oken do ulice, stylových koupelen s velkoformátovým obkladem nebo kuchyňskou linkou s kamennou nebo Corianovou deskou. Podlaha na terase včetně obložení jejich stěn bude z tropického dřeva bangkirai. Součástí kupní ceny je také sklep. Zaparkovat lze pohodlně před domem v nově zavedené modré zóně pro rezidenty.

Lokalita Vršovic prochází dynamickou proměnou, za kterou stojí nejen městská část, ale i řada sousedských projektů a iniciativ. Nejzářivějším příkladem nové tváře Vršovic je ulice Krymská, kterou deník The New York Times označil za jednu z 12 nejoblíbenějších evropských ulic. Krymská i její okolí překypují ryze lokálními podniky – od bister, kaváren a domácích pekáren až po komorní kino, jógové studio a nejrůznější pop-up projekty. Nedaleko se nachází Havlíčkovy sady s vlastní vinicí a na opačné straně sportovní areál s bazénem nebo nákupní centrum. Tramvajová zastávka je vzdálená 250 metrů od domu, do centra Prahy se dostanete za pár minut. Autem se snadno napojíte na Jižní spojku.

Podlahová plocha 72,06 m2, zastřešená terasa 3,95 m2, sklep 1,8 m2.
Interiér dle prohlášení vlastníka 59,4 m2.

Pro více informací o projektu navštivte webovou stránku www.orelska13.cz.

Vizualizace zobrazují budoucí podobu nabízeného bytu.

Prodejní cena 12 500 000 Kč / 475 105 €
Celková plocha 76 m2
Terasa 4 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35311
Informace o projektu Orelská 13

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.