Byt 1 + kk, Moskevská, Vršovice - Praha 10 | 1
Byt 1 + kk, Moskevská, Vršovice - Praha 10 | 2
Byt 1 + kk, Moskevská, Vršovice - Praha 10 | 3
Byt 1 + kk, Moskevská, Vršovice - Praha 10 | 4
Byt 1 + kk, Moskevská, Vršovice - Praha 10 | 5
Byt 1 + kk, Moskevská, Vršovice - Praha 10 | 6

Byt 1 + kk

Interiér 114 m2

Praha 10, Vršovice, Moskevská

7 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nebytový prostor (ateliér) o ploše 114,4 m2 s klenutými stropy a přímým vstupem z ulice je umístěn v suterénu památkově chráněného rohového činžovního domu z roku 1910 stojícího na hlavní třídě propojující Vršovice s Vinohrady.

Prostory vhodné například pro obchod, kavárnu, čajovnu nebo servis jsou rozděleny na hlavní místnost se vstupem a okny do boční ulice, sklady, kuchyňku a toaletu.

Působivý interiér s klenutými stropy a odhalenými cihlovými zdmi, novými okny a dveřmi je vytápěn plynovým kotlem. Budova navržená slavným architektem Osvaldem Polívkou prošla kompletní rekonstrukcí zahrnující mj. šetrnou renovaci fasády i citlivou vestavbu moderního skleněného výtahu. Parkování u domu na vyhrazeném venkovním stání, v budoucnu je také možnost pronájmu parkovacího stání v sousedním projektu.

Příjemná lokalita
s kompletní infrastrukturou a bohatou zelení v Heroldových a Havlíčkových sadech. Hned naproti domu je tramvajová zastávka, cesta ke stanici metra Náměstí Míru trvá 5 minut. V blízkosti vede Krymská ulice, vyhlášená rušným společenským životem v mnoha restauracích a klubech.

Podlahová plocha 114,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 7 000 000 Kč / 266 059 €
Celková plocha 114 m2
Parkování Možnost pronájmu parkovacího stání
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35543
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.