Byt 2 + 1, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 2 + 1, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 2 + 1, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 2 + 1, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 2 + 1, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 2 + 1, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 2 + 1, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 2 + 1, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 2 + 1, Staré Mesto - Bratislava I | 9

Byt 2 + 1

Interiér 43 m2, terasa 21 m2

Bratislava I, Staré Mesto

6 268 800 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Světlý klimatizovaný dvoupokojový byt s prostornou terasou a výhledem na Bratislavský hrad bude součástí právě vznikající Nové rezidence s podzemním parkováním, zelenou vegetační střechou nad podzemním podlažím mezi domy a širokým atriem plným zeleně. Svým obyvatelům poskytne komfortní bydlení díky moderním technologiím a použití kvalitních materiálů. A to v příjemné rezidenční lokalitě Starého Města, s bohatým výběrem služeb a v blízkosti zelené Medické nebo Prezidentské zahrady. Předpokládaný termín dokončení 11/2020.

Interiér bude tvořit vstupní chodba, obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou, ložnice s walk-in šatnou, koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Výstup na terasu povede z obou obytných místností.

Standardní vybavení bude zahrnovat laminátovou podlahu, kvalitní obklady, dlažbu, interiérové dveře, sanitu značky Standard Ideal a plastová okna a dveře s izolačními trojskly. Navržené je podlahové vytápění z centrální kotelny umístěné v domě, stejně jako otopný žebřík v koupelně. Byt bude klimatizovaný samostatnou jednotkou. Vstupní hliníkové domovní dveře budou na čip. K jednotce bude příslušet sklepní kóje je možné dokoupit garážové stání v ceně 25 000 eur (s DPH).

Atraktivní lokalita Starého Města nedaleko Obchodní ulice, Medické zahrady a Prezidentského paláce. Všechny potřebné služby a instituce jsou v blízkosti: zdravotní, kulturní i vzdělávací od jeslí až po univerzity. V pěším dosahu jsou také skvělé nákupní možnosti od malých pekáren a farmářských trhů až po supermarkety. Lokalita je velmi oblíbená pro svou bohatou infrastrukturu, široké možnosti sportovního vyžití a rychlou dostupnost autem i MHD.

Interiér 43 m2, terasa 21 m2.

Cena nemovitosti v provedení "white walls" 240 000 eur (s DPH).
Cena nemovitosti ve standardu 245 000 eur (s DPH).

Prodejní cena 6 268 800 Kč / 240 000 €
Celková plocha 64 m2
Terasa 21 m2
Parkování garážové stání 25.000 Euro vč DPH
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35587
Informace o projektu Rezidencia v Starom Meste

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.